Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta hazajöttünk a kórházból...

Mióta hazajöttünk a kórházból állandóan sírni tudnék, és kicsit boldogtalannak érzem magam! Mindentől félek! Lehet ez szülés utáni depi? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Állandóan bűntudatom van!

10 naposak vagyunk.Császárral kellett szülnöm már ez csalódás volt számomra!Tervezett baba,és nagyon -nagyon vártam már és most nem értem miért nem szeretem annyira amennyire kellene!Csak a fáradságtól vagy nem tudom!Félek attól is hogy a férjem elhagy minket mert nem tud aludni,pedig imádja a kicsit!!A fejemben jár az is hogy mostmár örökké aggódni fogok,és nem lesz egy nyugodt percem sem!Rossz anya vagyok?Nem értem magam!


2008. febr. 27. 09:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Néha nagy segítség lehet a kezdeti depire, egy barátnő, ha beugrik egy-két órára beszélgetni, persze csak ha te is szívesen látod. Ki tud zökkenteni egy kis időre a problémából. Kettőt szültem császárral, a 37. hétben vagyok a harmadik gyerkőccel, és nálam legalábbis ez bevált. Ha viszont egy hónapon túl megmarad a depi, akkor mindenképpen beszélj róla a védőnőnek, ő segíteni fog :) És még annyit: ettől NEM vagy rossz anya:)

2008. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!