Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes ezt a...

Szerintetek érdemes ezt a járássegítőt megvenni?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom. Neki szeretném megvenni, mert már a bútorok és ágy mellett szépen lépked oldalazva. Ezt meddig tudja használni?

[link]


Vagy inkább ilyesmit nézzek?

[link]


2011. júl. 8. 00:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nekünk volt chiccos, de szerencsére csak kölcsönbe:-), a fiam ugyanilyen gyors fejlődésű volt, mint a te lányod, 11 hósan ment, és nem érdekelte a járássegítő, sem akkor, sem utánna, mert gyors volt neki, meglódult nagyon, és szinte mindegyik ilyen. Neki a "járássegítő"az 1000 ft-os ikeás kisasztal volt, azt tologatta. Szerintem ha veszel is, akkor olcsót vegyél, mert 2 hónap és már egyedül fog menni. Én örülök, hogy csak kölcsönbe kaptuk, mert én is megvettem volna neki a tízezres járássegítőt tök fölöslegesen. De az első még sokáig jó lehet, annak más funkciója is van:-)
2011. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Főleg, hogy "kigurul", és elesik vele, amíg még nem tud biztonságosan járni. Ha meg már tud járni, akkor jöhet egy babakocsi/talicska, vagy fűnyíró, amit lehet tologatni. Amibe pakolni is lehet, azt hosszú távon jobban élvezik.
2011. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl hasznos járássegítőként egyik sem,mert elgurul miközben a kislányod belekapaszkodik, nekitámaszkodik így csak a hasra esést segíti elő. Ha majd tud menni,vehetsz neki babakocsi, amit totlogathat.
2011. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nekunk olyan van mint a masodik kepen es a kisfiam nagyon szereti.eloszor csak ult elotte es a gombokat nyomogatta utanna terden allt es ugy tolta most pedig folall es ugy tologatja.van egy masik is ami fisher price-os jarassegito kisauto.kesobb at lehet alakitani ugy hogy ra tud ulni es tolni magat. ha meg szeretned venni vedd meg szerintem.
2011. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányomnak kellet és olyan volt mint a második. Szerintem az jobb.
2011. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba járássegítőt annak idején. Zenélő volt, főleg arra használta. A lábikáit nem tudta rendesen úgy tenni, ahogy kellett, egyiket mindig a két kerék közé tette, másikat kifelé. Igazából járássegítésre egyáltalán nem használta, viszont jó kis játék volt, és most is használja lassan 2 évesen zene hallgatásra. Hasonló mint a második linken lévő játék. Babakocsis járássegítővel is valószínű hasonló a helyzet. Szerintem inkább játéknak használják mint tényleg járássegítésre, de tény ami tény, nekünk a zenélő a mai napig kedvenc játék :) .
2011. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó ötlet. A zenélős kütyüket nálunk szeretik a gyerekek, mi már nem annyira, és van, amiben 3 éve nem merült ki az elem!! már a 2. gyerek nyúzza.

A járássegítővel az a baj,hogy a gyerek imádta, először csak tologatta ülve, aztán mikor tudott menni, akkor meg futott vele!! zörgött mint a fene, el kellett venni tőle, mert kiakadt az összes szomszéd.

2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt egyik gyereknek sem.

Nekem fiaim vannak, de ha kislányom lenne, a játékbabakocsis jó ötletnek tűnik - de ennyit nem biztos hogy kiadnék érte...

2011. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15:02-essel értek egyet.Ha elindul, szokja meg, hogy nincs semmi előtte, nem kell tolnia semmit.Ha már lépegetni fog, akkor sem kell, hogy előtte legyen valami.A babakocsi jó ötlet, de majd akkor, ha biztonságosan, stabilan jár.Szerintem is balesetveszélyes, de úgy látom, te nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy megvedd valamelyiket.
2011. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát elgondolkoztunk rajta, hogy megvegyük-e. Persze nem ennyi pénzért. De valószínű hogy nem vesszük meg, mert lehet tényleg elesne vele. :( Csak egy ötlet volt :) Majd később kap egy kis babakocsit. Köszönöm a válaszokat! Szép napot mindenkinek!
2011. júl. 10. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!