Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes ezt a...

Szerintetek érdemes ezt a járássegítőt megvenni?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom. Neki szeretném megvenni, mert már a bútorok és ágy mellett szépen lépked oldalazva. Ezt meddig tudja használni?

[link]


Vagy inkább ilyesmit nézzek?

[link]


2011. júl. 8. 00:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek veszélyesek, mert eleshet, azzal, hogy gyorsan gurul és nem bírja követni, mivel ugye még nem jár stabilan. Járássegítésnek nem venném, de amikor jár, kaphat ilyet vagy ennek megfelelő olcsó babakocsit tolni. De azzal is eleshet, én azt is csak felügyelet mellett hagyom neki.
2011. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Megmondom őszintén, nem olvastam el a válaszokat, csak egy kettőt, meg annyit, hogy milyen hamar csinált mindent a kislányod.

Kisfiam karácsonyra kapott egy járássegítőt, de sokat mondok, ha azt írom Neked, hogy 8-9 alkalommal használta.

Ő is elég hamar csinált mindent(7 hósan felállt, 8 hósan kapaszkodva lépegetett, és 10 hónapos elmúlt, amikor elindult, 1 évesen már csak sétált, egyáltalán nem mászott)Ezeket azért írtam le, mert szerintem is felesleges, ha ilyen ügyes, ő is 1-2 hónapon belül elindul, és erre a kicsi időre kár megvenni.

Kisfiam 15 hónapos múlt, már szalad.

Nem érdemes megvenni.

2011. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekünk chicco van. Már tud járni a kisfiam de még mindig játszik vele. Minden nap tologatja,játszik az elején lévő formabedobóval. Nekünk nagyon bejött ez a játék. :)
2011. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!