Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza volt a barátnőmnek?...

Igaza volt a barátnőmnek? (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Ott voltunk náluk, az udvaron.Két éves kisfiam egy örökmozgó, mindig rohan, mászkál, felmászik mindenre.Elment az udvaron egy olyan helyre, ahol nem láttam rá, és utánna mentem.Majd nemrég visszahallottam hogy azt mondta hogy miért kell a gyerek után mindig mászkálni?Elég rosszul esett, mert nem gondolom magam egy túlféltős anyának(csak amennyire kell), hagyom kibontakozni,de szeretem látni, pláne egy idegen helyen, ahol mindenféle kőrakás megy törmelékek vannak.Nekik még nincs gyerekük, de szerintem ez alap hogy egy pár éves gyeereket szemmel tartunk, nem?
2011. júl. 8. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Poénkodsz?

Még a saját udvarunkon sem mennek ki egyedül a gyerekek,sőt, ha kint vagyunk,mindig szem előtt kell lenniük,és az utcán a nagyobbnak fognia kell a babakocsit! Én sem vagyok egy "szívbajos" anyuka,nem szaladok egyből ha hasal egyet a gyerek,de azért szeretem látni őket!


Üdv:2 és 4 éves lányok anyukája

2011. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
majd ha lesz gyerekuk ok is ilyenek lesznek:), ne torodj veluk, biztosan irigykednek rád
2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én külföldön lakom,lakóparkban(nagy kertes házak)itt a helyi gyerekek már ki vannak engedve az utcára,amint elkezdenek önállóan menni,így van amikor 5-6 gyerek 2 évestől 6 évesig a lakóparkban kóborolnak szülő nélkül,a jobbik eset ha valakinek a háza előtt eljátszanak,de általában,szaladgálnak a parkoló autók közt.Nagyon figyelni kell rájuk,minap egy csapat 3-4 éves gyerek gondolta meg magát és lépett elém körülnézés nélkül az útra(nem várom el 3-4 éves gyerektől,hogy figyeljen),de szülő sehol,egy sem.Mivel megszoktam,ezért 5 km/h -val közlekedek ezeken a szakaszokon,volt hogy megálltam,(mert mindig éppen akkor mennek egyik oldalról a másikra amikor autó jön)és a legnagyobb meglepetésemre egy 4 év forma kisfiú nyitotta az autó hátsó ajtaját,hogy ő beszáll,akkor kiakadtam!Nem azért mert be akart szállni,de esetleg egy idegen,akár pedofil,gyilkos,bárki elviheti így őket! Bizony a kedves szülőt fülénél fogva rángatnám,hogy mi az atyaistent csinál,ha nem a gyerekével foglalkozik?! Nekem van egy hét éves gyerekem és egy 4 hónapos,de őt egyedül az utcára sem engedtem ki soha,csak velem vagy az apjával mehet.Elnézést,hogy Offoltam,de a kérdésre a válaszom:

Igen is,egy szülőnek az a feladata,hogy szemmel tartsa a gyerekét,mondom én a hétévesre is folyton figyelek,pedig füves az udvarunk.

2011. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, a saját udvarunkra is csak felügyelettel mehet ki, pedig próbáljuk bababiztossá tenni, de ígyis talál nem neki valót, mert hát az lenne a legszebb ha a saját homokozójában eljátszana, de az csak pár perc.

Szóval ezen egy kicsit kiakadtam, mert nem gondoltam hogy valaki ezt teszi szóvá, pláne nem a barátnőm:-(

Mégegyszer köszönöm!

2011. júl. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!