Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám még semmilyen...

5 hónapos babám még semmilyen bébiételt nem eszik. Van itt olyan, akinek szintén nem?

Figyelt kérdés
Anyatejes + pótlásnak kap tápszert, próbáltunk már többféle bébiételt, boltit is, házi készítésűt is, de rá se néz, se a cumisüvegre, se a kiskanálra, köpi vissza, fintorogva.
2011. júl. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim se ettek ennyi idősen bébiételt(igaz még nem is kínáltam nekik).De sok kisbaba még ebben a korban nem érik meg a hozzátáplálásra,ilyenkor adni kell neki még egy kis időt,és 1-2 hét múlva újra meg kell próbálni.Próbáld meg többször megetetni kanálból,akár tápszert vagy anyatejet is,hogy szokja a kanalat.A barátnőm kisfia 9 hós és csak szinte szopizik,öklendezik az "igazi"kajától.Még nem vagytok semmiről lemaradva.
2011. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!



6 hónapos kortól ajánlják a hozzátáplálást anyatejes vagy részben anyatejes babáknál. Hova sietsz? :)

Ráadásul nem is minden baba egyforma. Az enyém kiköpködte pl. a krumplipürét. Hozzátápláláshoz nem is kell cumisüveg, ezt nem értem egyébként. A hozzátáplálás azt jelenti, hogy kiskanállal eteted a különféle pürékkel.

2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek szerinte tudja, mi a legjobb számára.
2011. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szerdán lesz 5 hónapos és csak szopizik. Se tea, se víz. Igaz, próbáltam már neki egy kis vizet adni, de azt se tudta, mit csináljon a cumisüveggel.:-))) Az egész a nyakában kötött ki. Csak rágcsálta. Amúgy nagyon szépen fejlődik, és igen erős kiscsaj.
2011. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt is jelentheti, hogy még nincs felkészülve rá! Szerintem várj egy-két hetet minimum még, és akkor próbáld újra. Kanállal!
2011. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!