Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek, ha hajnalban,...

Rosszat teszek, ha hajnalban, hogy ne keljen 5-kor a baba, magam mellé veszem és együtt alszunk tovább 7-ig?

Figyelt kérdés
Ha nem teszem, akkor 5, fél 6 fele kelünk, azért az meg korán van. Visszaaltatni meg már nehéz, mert 8 kg a drága és egyébként ringatva ritkán alszik vissza.
2009. márc. 31. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem, sokan csinálják így.
2009. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy teszel rosszat. Együttaludni anyuval a világ legjobb dolga!
2009. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettőtöknek jó, akkor miért csinálnál rosszat?
2009. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is így csináljuk! :) Szerintem nagyon jó, nem csak a pihenés miatt!
2009. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is így csináljuk, már születése óta. Hajnali kelés után magunk közé vesszük a kisfiunkat, eszik és alszunk tovább. A páromat sem zavarja és szerintem csodálatos dolog a kis szuszogó gyermekünk mellett ébredni. Bár mostanában már inkább a szövegelésére ébredek és néz és mosolyog. :) Imádom!!!


7 hós kisfiú anyukája

2009. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,hihetetlen,de ez nekem csak ma sikerült először.megszopiztattam és mivel még csak fél 6 volt,gondoltam míg magamhoz térek,berakom magam mellé,majd ahogy szokott elbeszélget magával.és láss csodát,arra keltem,hogy ott szuszog mellettem.fél 8kor keltünk fel.végre kialudtam magam.remélem rendszer lesz belőle :-)

Szerintem is nyugodtan tedd oda magad mellé

2009. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, mi 4hósak vagyunk és nálunk is ez a rend. A kisfiam édesen szuszog mellettünk hajnali 4-5 től 8-9-ig.
2009. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jó. :)) Köszi
2009. márc. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!