Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakúlt a kapcsolatotok...

Hogyan alakúlt a kapcsolatotok a baba születése után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkeseredésembín írtam ki a kérdést, hogy lássam, mások is vannak-e így mint mi - sajnos nem úgy alakúlnak a közös kis életünk első hetei ahogy gondoltam :( Iszonyat távol vagyunk egymástól a párommal, 3 hetes a kislányunk ( első baba) , és szinte csak róla szól a kettőnk kapcsolata is - imádjuk, szeretjük, közösen látjuk el... de egymással nem tudunk mit kezdeni , mintha nem lenne közös témánk, mintha nem is ugyanazok lennénk :( Párom rengeteget dolgozik, hazajön, a babát szeretgeti, aki ha elalszik a párom is vele alszik, ahelyett, hogy kicsit együtt lennénk ( hozzáteszem éjjelente külön szobába alszom a picurral, tehát nem ő éjszakázik) , ha kérdezem milyen volt a napja, elintézi egy "semmi különös"sel , nincsnek érintések , nem tudom megmondani csókolóztunk-e egyáltalán mióta hazajöttünk a kórházból... és a legrosszabb, hogy már nem érzek erőt a változtatáshoz, mindketten tudjuk, ez így nem jó, de inkább a babába menekülünk, tesszük a dolgunk, és telnek a napok... Ő 36 én 28 éves vagyok, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen problémáink lesznek, mindíg mindent megbeséltünk, de most elfogyott valami, és rettegek nem tér vissza :(


2011. júl. 12. 17:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó válaszoló, hogy ide jutottatok, csak bízom benn, hogy mi le tudjuk ezt kűzdeni!? Látom nem olyan egyedi probléma a miénk, mások is átélték ezt... én igyekszem közeledni, csak van, hogy nem úgy szól vissza a párom, és utána már elmegy a kedvem az egésztől - hozzáteszem ugyanez visszafelé is érvényes, ő is próbálkozik, csak valahogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Fura ezt megélni, én azt hittem tiszta mosoly-boldogság lesz az első pár hét...
2011. júl. 13. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!