Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok eloszor kanalat...

Mikor adtatok eloszor kanalat etetes kozben babatok kezebe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
7-8 hónaposan
2011. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt
2011. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már 6 hónaposan bevitte a szájába az ételt a kanállal (én tettem rá neki). most 11 hónapos, sajnos elfelejtette ezt a jó szokását.. elkapja a kanalat, és ha odaadom neki szétrázza róla az ételt.. meg ő próbál kanalazni.. és semmit nem eszik, ha ezt hagyom neki.. és óó vidám evés utáni takarítások.


a kérésre a válasz: 6 hónaposan :)

2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nallunk erdekes volt a helyzet mert kisfiam bolcsibe jar 1 eves koratol. Egyszer korabban mentem erte es pont ebedeltek. 14 honapos volt ekkor. Lattam, hogy ul a kisasztalnal a kisszeken es teljesen egyedul kanalazza a fozeleket es csipegeti a salatat. Na ezutan nem etettem tobbet hanem a kezebe adtam otthon is a kanalat. Most 17 honapos es par hete a levest is szepen megeszi mert eddig azt mindig kiloccsantotta es meg az ayta eg is leveses volt. :) En sosem adtam kanalat a kezebe hanem mindig etettem de szerintem valamikor 1 eves kora utan kezdett kanallal enni a bolcsibe es en 14 honapos koraba csiptem el. :)
2011. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!