Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogyan altassam...

Mit csináljak, hogyan altassam, már kifogytam az ötletből?

Figyelt kérdés
19 hónaposom igen álmos volt,így fél 8-kor letettem.Olvastam mesét,énekeltem,simogattam,csak csendben feküdtem.Már majdnem elaludt,akkor kipattant a szeme már kb 3x és nem hajlandó elaludni.Most otthagytam,most sír,de lassan már én is.
2011. júl. 14. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott,szeretgesd,simizd a pocakját/hátát,énekelj neki,vedd fel egy kicsit,hogy megnyugodjon.
2011. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kisfiam 9 hónapos, de elég sokszor csinálja ezt...leteszem mert totál kivan, aztán kipattan a szeme.Én hagyom az ágyban míg elvan(ha látszik, hogy az olvasásnak, éneklésnek, simogatásnak nincs értelme, mert úgysem alszik vissza)és mikor nyűglődik az ölembe veszem, és addig fogom, ringatom míg elalszik:S

Nem tudok mit csinálni.Ebben a nagy melegben,ha ez van, akkor magam mellé veszem az ágyunkba és igaz kínlódik, de legalább mellettem van, így elalszik egy idő után...sajna nekem sincs jobb ötletem.

2011. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
hú, ne is mondd, 19 hósomat hn9kor fektettem le, azóta percenként rohangálok be hozzá. nincs semmi baja csak szeretné fogni a kezem :S én meg nem szeretném mert több mint egy éve egyedül alszik el. most beküldtem apát de úgy hallom ő se jár sikerrel :S nem tudom mi lehet, pedig olyan jó alvó...
2011. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 hós a kisfiunk. Nálunk kézben alszik el nappal, este melléfekszem és ha éjjel a fogzás miatt nem tudott aludni pár hónapja, akkor a nagyágyon együtt aludtunk. Egyébként éjjel mindig az ágyában alszik, ahogy elalszik utána beteszem, csak ahogy írtam a fogzás miatt pár hónapja hetekig többször is ébredt. Most már 16 foga kint van, nyugi van. Talán a front is lehet a gond. Maradj vele kivételesen, ha úgy jó neki.
2011. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telihold!? :) Nálunk is ez van!!
2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9 után nagy nehezen elaludt,de éjjel 2-kor is felkelt és kiabált,hogy anya-anya.pedig ott voltam mellette.telihold volt?akkor lehet,hogy az volt a baj.
2011. júl. 15. 06:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az Én kisfiam is elaludt 20.30-kor és felébredt 1 órakor.Semmi nem volt jó neki,végül Apa 2 óra után elringatta :)

Lehet tényleg a telihold vagy esetleg a front,felénk nagyon esőre áll.

2011. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!