Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukással, hozzátáplálással...

Bukással, hozzátáplálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megkezdtem a hozzátáplálást, nem sietek a dologgal, ezért szopi után eszik, de így is képes beverni 2 barackot, pedig igény szerint szopik :) Eddig is nagyon problémát okozott a bukás, azzal oldottam meg, hogy evés után hintába tettem, hogy félülő helyzetben legyen, így is sok jött vissza még evés után több órával is, de ezt a módszert egyre jobban nem kedveli, ha viszont leteszem a játszószőnyegre, akkor pörög-forog és dől belőle minden. Arra gondoltam, mi lenne, ha egy kis sinlacot kevernék a gyümijébe (mennyit kellene bele keverne?), esetleg előetetném sinlaccal szopi előtt kanálból. Vizsgálaton nem voltunk, rendesen hízik és tudom, hogy ki fogja nőni, de nagyon megkeseríti ez a dolog a mindennapjainkat, azon kívül, hogy öltöztethetem át állandóan, a játszószőnyeg csupa sárga folt stb. a legrosszabb, hogy amint felveszem eltelik pár perc és máris bukik, szóval meg sem tudom úgy ölelni, hogy 2 réteg textilpelus ne legyen köztünk. Van valami ötletetek?
2011. júl. 15. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyermekorvossal konzultálj, Nutrition Nutrilon tápszer bukós babáknak segíthet pl.
2011. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a pici, de ha még nincs 6 hónapos, akkor első az anyatej, előetetés nem ajánlott. Szerintem túleszi magát, azért bukik ennyire. Lehet, hogy nem érzi mennyi az elég, te figyelj oda és ne adj még szopi után 2 barackot! Az én két éves lányom uzsira nem eszik meg ennyit! :) Megpróbálhatod a Sinlacot, de nem biztos, hogy enni fogja. Az én lányolm akkoriban nem ette, bár elég válogatós volt már akkor is! :) Az adagolás mindenképp rajta van, a korához és testsúlyához viszonyíts!
2011. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sűrítéssel, dúsítással kapcsoalatban nincsen rajta adagolás, csak, hogy erre is alkalmas, magyarul ízlés és állag szerint, szerintem kipróbálom egy evőkanállal, majd ha felébred. Én is soknak tartottam a 2 barackot, eredetileg azt gondoltam, hogy 2 napra csinálom és 2 Aventes pohárban is volt, de aztán sírt az egy után, hogy még kér, de így sinlaccal együtt biztosan nem adok neki 1,5-nél többet, ne nagy barackokat képzelj el, akkora mint egy nagyobb szilva.
2011. júl. 15. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nutriton a bukós szopizós babának, irasd ki a dokival. Még ha rendesen fejlődik,, akkoris!

Nekem ugyan tápszeres volt a kisfiam, de nagyon bukott, ezért ARt kapott.


Sinlaccal süríts, de ne tegyél sokat a barakchoz, mert nagyon laktat, nagyon eltelíti! A sinlac önmagában is finom, esetleg úgy is kipróbálhatod, hogy kis forralt vízzel kevered el, de tényleg csak nagyon keveset!

2011. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!