Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek a saját gyereke a...

Mindenkinek a saját gyereke a legszebb?

Figyelt kérdés

Tegnap átjött a barátnőm, 2 éve lesz jövő hónapban a kislánya. A én babám 5 hónapos. Azt mondta, hogy az én kislányom sokkal szebb, mint az övé. nem értem, hogy mondhat ilyet egy anyuka? Persze jól esett nekem egy picit, de nagyon furcsáltam, nekem eszembe se jutna ilyet mondani, hogy valakinek a gyereke sokkal szebb mint az enyém. Persze vannak nagyon szép és aranyos babák, nem úgy értettem.

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. máj. 31. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen általában minden anyuka a saját gyermekét tartja a legszebbnek és ez nem rossz dolog. Biztos dicsérni akarta a babádat ,de én is furcsának tartom, hogy azt mondta, hogy szebb mint az ő gyereke. Mert ha így is van ilyet nem szokás mondani..:S
2010. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép gyereket láttam már, de számomra akkor is az enyém a legszebb mind közül.
2010. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy mindenkinek a saját gyermeke a legszebb, legcukibb. Én sem tudnék olyat mondani, hogy az én kisfiamnál szebb egy másik. Persze vannak olyan szép babák, akikre én is azt mondom, hogy gyönyörű, de kisfiamnál nem lehet szebb. Sőt, inkább azt mondom, kevés az olyan baba, akit igazán szeretgetnivalónak találok. Lehet, hogy sokaknak ez a fura.
2010. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Anyám szokta nekem mondani, hogy nézzem meg, milyen szép ez vagy az a lány, milyen jó alakja van, és én miért nem vagyok olyan. Kedves, ugye?
2010. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...akkor én nagy gáz vagyok ezek szerint :) Mivel az én gyerekeim nem szépek, és más gyerekét szebbnek látom. Mondjuk nem hasonlítgatom így össze hogy húú a te gyereked mennyivel szebb mint az enyém, csak megállapítom milyen büszke lehet rá mert micsoda gyönyörűséget kapott:)

Imádom mindkét gyerekemet félreértés ne essék, de azért azt látom hogy nem a legszebbek, mert nem vagyok vak attól h az anyjuk vagyok.

Persze ezt sose fogom nekik mondani, és hangoztatni se. De attól még látom. Viszont kedvesek, okosak, értelmesek, és aranyosak.

2010. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
utolsó!Ezt az én anyum is mondta:Ő mindig olyan szépen csinosan öltözik.Te miért nem?Akkor nem vagyok vele egyedül.Nekem a leggyönyörűbb a gyerekem az egész földön.Persze vannak szép babák,de minden anyának a sajátja /kellene/a legszebb.
2010. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok elfogult, és úgy gondolom, reálisan látom a dolgot. Mert ugyan tényleg szép a kisfiam, helyes pofi, szöszke pamut hajacska, igéző kék szemek, de tény, hogy láttam már nála szebb babát, viszont csúnyábbat is.
2010. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az enyém a legszebb :) a barátnőd szerintem kedves akart lenni, és biztos tényleg szép a babád :)
2010. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem is az enyém a legszebb,de ezt mondják is,gyonyoru kék nagy szemei vannak,gombolyu fej és pufi arc,már a 4d-uh-n is mondta a doki,hogy nagyon formás fejformája van.Most 8 hos és akire ránéz,mindenki ájuldozik,hogy hogyan lehet ilyen nagy kék szemu gyerekem,de én megdicsérem a másét is,és nem hasonlítgatom.
2010. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
vannak reálisan látó anyukák is,és őszinték.azért mert valakinek van egy gyereke még nem biztos hogy mindenben az leg..leg..leg...akár szépségben is.vannak akik nem elfogult anyukák,az én fiam is gyönyörű,más is ezt mondja rá,de láttam már szebb gyereket is,miért ne.ettől én még jó anya lehetek.
2010. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!