Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek a saját...

Tényleg mindenkinek a saját gyereke a legszebb?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várnék!

Már többször is gondolkodtam rajta, h vajon csak én látom szebbnek a saját gyerekemet a környezetünkben lévő, hasonló korú gyerekektől, vagy az ő szüleik is azt látják, h az enyém szebb az övéknél?

Ezzel nem azt mondom, h a többieket csúnyának látom, szépek ők is, csak szerintem mégis az enyém köztük a legszebb.

Ti hogy vagytok ezzel? Van, akit titkon/nem titkon szebbnek láttok a sajátotoknál?


2010. okt. 17. 09:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Szebbnek még nem láttam egy gyereket se az enyémnél,de olyat igen,amelyik szép volt. Persze nem szebb az enyémnél.
2010. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
szia.én is szebbnek látom az én babómat a többitől! :)
2010. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kislányom van, mindenki dicséri, hogy milyen gyönyörű gyerek. Láttam már sok szépet (én nem olyan bájosat is) de mindig ő volt nekem a legszebb, egyszerűen tökéletes minden kis porcikája! Láttam kisfiúkból naon furákat de nagyon nagyon szépeket is!

Kislányból viszont csak Ő a legszebb nekem!:)

2010. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az viszont soha, egy kósza gondolat erejéig sem fordult meg a fejemben, hogy valaki másé, ha titkon is, de szebb lenne nekem!
2010. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erre egyértelmű választ fogsz kapni mindenkitől, valóban mindenkinek a saját gyerkőce a legszebb!

Nincs olyan akit szebbnek látnék. Nem is lesz, mert az én kislányom a leggyönyörűbb kislány kerek e világon:)

2010. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ilyen!Mindenkinek a sajátja a legszebb,legokosabb,legügyesebb,legédesebb és ez így van rendjén!Persze kivétel mindig van,de akinek nem a sajátja a legszebb,az fura egy szülő és ember lehet!
2010. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így van, a saját gyerekét mindenki szépnek látja :) Pl. amikor a fiam a világra jött, én láttam a két szememmel, hogy milyen kis nyúzott, más valószínűleg nem is látta volna szépnek, de én a szívemmel gyönyörűnek láttam már akkor is. Egy óra elteltével pedig már nem csak a szívemmel láttam olyannak, és ez azóta is így van :)
2010. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

naná, hogy ő a leszebb :)


Még a kórházban, a kismamákkal beszéltük, hogy mindenki szebbnek látja-e a sajátját a többinél? Bizony, hogy szebbnek láttuk...


De anyukám mesélte, hogy a nővéremnek körte alakú volt a feje, mert a szülőcsatornában kicsit deformálódott. Ő ezt egyáltalán nem látta, csak csodálkozva hallgatta a csecsemős nővéreket, amint nyugtatták, hogy ez átmeneti dolog és egy-két hét alatt kerek lesz a fejecske. :)

2010. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg. Én se láttam még az enyémnél szebbet, de ez így van rendjén.
2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A saját babád arcocskájának, kis testének minden rezdülését ismered és ez adja a határtalan szépséget. Az érzelmeid -imádatod :)- miatt sem lehetsz objektív és ez így van jól! Ráadásul a szerelmed vonásait is látod benne és olyan csodálatos, hogy kettőtökből egy új kis emberke született.
2010. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!