Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki már nem ad sapkát, és...

Van aki már nem ad sapkát, és plédet a gyerekre, ha kiviszi ilyen szép időben sétálni?

Figyelt kérdés
Én még adok, 3 hónapos a fiam. De láttam tegnap babákat, akiken már nem volt sapka, csak pl. a kabát, vagy a mellény tuzyija, és pléddel sem voltak betakarózva.
2009. ápr. 2. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Plédet én sem adok rá, szegényem így is tegnap végig üvöltötte az útat, mert túl melegen öltöztettem be. Sapkát viszont adtam rá, és adni is fogok kis füles sapit, mert a buksiját én úgy gondolom ilyenkor még védeni kell.
2009. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor alul csak harisnya, nadrág, és cipő van??
2009. ápr. 2. 06:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sapit adok, és fogok is, védeni kell a fülét, fejét. Plédünk összezippzározható van, a tegnapi sétakor levettem a kocsiról a lábzsákot, a gyereken volt vastag pulcsi kigombolva, kantáros nadrág, alatta vékony rugi, pántos body, a lábán tutyi, a fején sapka. A pléd alatta, a lába körül összezippzároztam. Jól érezte magát, óriásit sétáltunk! :)

5 hónapos múlt

2009. ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Adok rá bodyt, nadrágot, pulcsit, meg egy overált. De ebbe rendesen beizzadt, így most elővettem egy vékonyabb overált, és ha ilyen idő marad abban fogom sétáltatni.
2009. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az overáll már nagyon sok ebben az időben. Kint sincs hidegebb mint bent, sőt. Ha belegondolsz, itthon sem overállban és plédben van.
2009. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, de nekem nincs vastagabb nadrág, és kabát, ezért az overál. De lehet, hogy akkor alá nem kellene ilyen sok cucc. Bár a mostani overálja jóval vékonyabb, mint a másik volt.
2009. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én a 6,5 hós lányomat tegnap így öltöztettem fel:


hosszúujjú body, vékony talpas rugi, zokni, kocsicipő, vastagabb kordnadrág, kötött pulóver, vékonyabb dzseki kapucnival, vékonyabb füles sapka.

Pléd nem volt rajta (készenlétben a kocsiban nálunk volt, de nem kellett)

Sőt, a séta vége felé a dzsekijét szét is cippzáraztam, mert kezdett melege lenni ( kb déltől kettőig sétáltunk)

2009. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is adok rá még sapit,igaz már nem a télit.Takarót pedig csak akkor használok ha elalszik.Én egy pulóvert+kabátot,alulra pedig harisnya+nadrágot adok.Sőt tegnap a játszón csak egy puliban volt a kabátot levettem,mert ezerrel sütött a nap.De sapi az rajta maradt.Ő most 10 hós
2009. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnap tényleg nagyon meleg volt. Én csak zoknit adtam a kislányomra harisnya helyett, rövid ujjú bodyt, vékony pamut pólót, és egy béleletlen kabátkát, béleletlen nacit és így se fázott. Ja és egy vékony kendőcske volt rajta, meg egy kocsicipő. Nem takartam be semmivel, de biztonság kedvéért vittem egy vékony takarót magammal, de nem volt rá szükség. Mondjuk nálunk a lakásban is csak max. 21 fok szokott lenni , ha ennél melegebb van, izzad a kislányom. A nagyok se bírták soha a meleget..valószínű, hogy amiatt, hogy így szokták meg.
2009. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma itt nálunk nagyon fúj a szél!
2009. ápr. 2. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!