Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben még fülvédős...

Ilyen időben még fülvédős sapi kell a babákra? 6 hetes.

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja, hogy elég egy vékonyabb sapi. Nekünk csak olyan van ami nem fülvédős. Ami fülvédős az vastag, téli.
2009. ápr. 2. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem még télen sem volt fülvédős sapiban. pedig van kettő is, de még mindig nagyok.:) sikerült elnéznem őket:)

most is csak egy vékonyabb sapiban fekszik kint és egy kapucni is van a fején!

2009. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se adtam soha a kislányomra külön fülvédős sapkát. Az a lényeg, hogy ne legyen ki a baba füle a sapka alól, így nem fújja meg a szél. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk magamból kiindulva(mert elég sokszor begyullad a fülem),télen,nyáron inkább fülvédős sapit vettem.Nyáriból is van egészen vékonyka.Én ilyen félős vagyok fülügyben.
2009. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 6 hetes babának még nagyon védeni kell a fülét. Ő még nem tud szólni hogy fázik-e. Ha nem fülvédős a sapi akkor is húzd rá a fülére hogy nelegyen ki.Nagyon könnyen meg fázhat.
2009. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 'füles' vagyok, a lényeg hogy a baba füle be legyen takarva. Kisfiam nyáron született és ha kivittem mindig volt rajta kis sapi, ami védte a fülét is. Ma már közel 9 hós de árnyékban és szélben természetesen még mindig van rajta kissapka (vékony) ami takarja a fülét.
2009. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell a sapi, a babáknak még nincs saját kialakult hőháztartásuk ( ez kb 4-5 éves korukra alakul ki) tehát ha nem adsz rá akkor könnyebben kihűlhet + a fejen jobban adja le a hőt az emberi szervezet.

Én úgy csináltam (ilyen kb 15 fok körüli időben) hogy a vékony sapi alá adtam 1 fehér babasapit. Egyik sem volt termóbéléses, de legalább réteges volt.

2009. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!