Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos és akörüli kisgyere...

21 hónapos és akörüli kisgyereketek miket csinál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok, én a kérdező vagyok. Arra voltam kiváncsi mennyire vagyunk helyben, mert nálunk a háziorvos és a védőnő sem mond igazán semmit.

A kisfiam nekem is egy örökmozgó, csúszdázni imád, lépcsőn kapaszkodva felmegy, szeret hintázni, pörögni, forogni, akár egyedül is, szeret bukfencezni, ez majdnem egyedül megy. Ebédjét önállóan megeszi, mondjuk még a kanállal evés csak segítséggel megy.Bilibe ő is mindig belepisil, de a pelusba is:) Beszéd terén, ő még annyira nem beszél, énekeket dúdolgatja, mutogatós mondókákat elmutatja, de csak pár szót mond belőlük, pl. hopp, hopp, hopp, reccs, reccs.

Én amiatt problémázok igazán, hogy nagyon félős, ha idegent lát, rögtön felkéredzkedik.

Nálatok a manók mennyire bátrak?

Játszótéren abszolút nem félős, csak zárt térben, pl játszóház, vagy ha vendégek jönnek.

Milyen ötleteitek vannak?

2011. júl. 20. 12:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Tegnap 14:57-es vagyok.

Az én fiam egyáltalán nem félős. Sőt. Tegnap az apjával nagyot néztünk, odament a játszón egy nénihez (unokájával volt lent), megfogta a kezét, és simán elment volna vele, ha az apja oda nem megy érte. Pedig még sosem láttuk.

2011. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12.59-es vagyok. Az én kisfiam sem félős, sőt, nagyon is barátkozós típus. Itthon, ha idegenek jönnek, kell azért pár perc, hogy feloldódjon, de ha találkozunk számára idegennel, akkor azonnal vigyorog, kezet fog, köszön, elkezd vele beszélgetni... Persze olyat szokott csinálni, hogy odabújik hozzám vigyorogva, mintha szégyellős lenne, majd egy perc múlva már ő kezdeményez. :)
2011. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az én kisfiam elég félős. Vannak emberek (főleg öreg nénik), akik nem szimpik neki, tőlük tart. Meg van egy-két rossz tapasztalata játszótéri agresszív gyerekekkel, úgyhogy sokszor szalad oda hozzám, és bújik a lábamhoz, ha megijed valakitől.
2011. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ettől még nem lettem okosabb.
2011. júl. 21. 11:57
 16/16 anonim válasza:
az én kicském. 20és fél hónapos. sokat játszik.szeret mesét nézni mesekönyveket nézeget rajzol. segít takarítani. bilizik.sok mindent mond már. pl. anya apa papa mama. nem. tessék. ill.. tecik igy mondja.cica. vava. hamma. baba. csecse.bibi.alee a nővére. hejn a nővére nevei.elég sok mindent.
2013. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!