Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy váltsunk orvost, hogy ne...

Hogy váltsunk orvost, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés

A körzetünkben van egy nagyon szimpatikus orvos, akihez szeretnénk tartozni (kiváló szakember, még a Kismama újságban is benne volt), pont a mi doktornőnk szobája mellett rendel, akivel nem igazán vagyunk megelégedve.


Nem szeretnénk viszont sértődést, vagy haragot, hiszen oda fog járni a gyerek 18 éves koráig, tehát biztos fognak még találkozni, akár még az iskolaorvosa is lehet.


Hogy kérjük át magunkat? Milyen indokkal?

Illik-e ilyenkor elköszönni, vagy megmagyarázni, miért váltunk?


Köszönöm a hasznos válaszokat!


2011. júl. 22. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem tartozol magyarázattal az orvosnak, hogy miért váltasz. Én háziorvost váltottam hasonlóképpen egymás mellett rendeltek. Szimplán bemész a választott orvosho és átkéred a gyermeked papírjait.

Ha egymást váltják, akkor úgysem fogsz sűrűn összefutni vele:)

2011. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is váltottunk gyerekorvost, igaz nem egymás mellett rendelnek, de én nem magyarázkodnék neki semmiképp. A védőnő még mindig ott van, vagyis neki még tartozom egy magyarázattal (Ő ajánlotta ezt a dokit, akitől lúdbőrzik a hátam). Ha esetleg muszáj lenne, akkor a férjemre fognám, hogy az Ő "kívánsága" volt. Nálunk pl. ez nem is nagy kamu lenne.
2011. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!