Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet ad valaki...

Cebion cseppet ad valaki naponta gyermekének ha nem beteg?

Figyelt kérdés
én születése óta adom,a doki mondta,ha beteg,náthás,akkor dupla adagot mondott,amúgy ahány kg annyi cseppet adjak azt mondta.Sokaktól hallom,hogy nem is adják a gyereknek,csak ha beteg.Most akkor az én dokim tudja rosszul vagy mi?Ártottam vele hogy minden nap kapta?most lesz 1éves.Jó,elvileg csak C vitamin,de most már aggódok.Ugyanigy vagyunk a vigantollal,azt i születése óta kapja,de azt napi 2cseppet,7-8hónapos korától pedig napi 1cseppet.Ti milyen időközönként/hogy adjátok ezeket?
2011. júl. 24. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves okoskodó anyuka!

Én vagyok az állítólag kioktató védőnő!

Az az elképesztő, hogy beleavatkozol a más gyermekorvos által javasoltakba a másik baba, a körülmények és a szakma ismerete nélkül.

Nem baj, hogy nem egységes az országban a vitaminok adásának rendje, ismétlem mindenki a SAJÁT gyermekorvosára hallgasson a vitaminok adásának ügyében és senki ne tanácsoljon egy másik anyukának adagolási útmutatást!

Az a jó, amit a gyermeket ismerő orvos (és védőnő) mond!

Ha nem bízik meg a saját gyermekorvosban a szülő, akkor pedig orvost kell váltani, szabad orvosválasztás van!

2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!