Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám kb 1 hete csóválja...

A babám kb 1 hete csóválja néha a fejét. Van olyan nap, hogy egyszer sem, máskor 2-3-szor is egy nap. Úgy hallottam, ez utalhat ideggyengeségre! Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám. Két alkalommal olyankor csóvált, amikor pont nem akart valamit csinálni (enni), úgy tűnt, megtanulhatta a "nem"-et kifejezni? Vagy gond lehet? Ma akkor csinálta amikor fáradt volt. Aggódom!
2009. ápr. 5. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond,ijen formaban probalja kimutatni ha valami nem tetszik neki.Nem kell aggodj.
2009. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én még nem hallottam ilyet, hogy ez ideggyengeségre utalna..a babák nagyon okosak és bizony e 9 hónapos már megtanulhatta, hogy így fejezze ki a "nem"-et. Ne hallgass az ilyen buta ijesztgetésekre! sajnos az 1. babás anyukákat annyi ilyen buta dologgal meg tudják ijeszteni a "jóakarók", hogy aztán álladóan a különféle betegségtüneteket kereki a babájukon. Hidd el, a te kisbabád már olyan ügyes és okos, hogy ilyen módon is próbál kommunikálni veled. Boldog babázást! 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást! akkor jobb lenne, ha mindenféle komolyabbnál komolyabb betegségeket keresne mindenki a gyerekén? ok. Ezt is lehet csinálni...
2009. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le! Örültem a bíztató válaszodnak, nem értem egyesek mért szórakoznak értelmes válaszok, tanácsok lehúzásával!
2009. ápr. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!