Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák Írországból?

Kisbabás anyukák Írországból?

Figyelt kérdés

Elnézést,hogy itt teszem fel a kérdésem,de itt nálunk egyetlen egy olyan fórum sincs(vagy én nem találtam még meg)ahol a kisbabás anyukák esetleg fórumoznának valahol vagy találkoznának.

Aki esetleg itt kismama és unatkozik én East Corkban lakom,van egy 4.5 hónapos fiam és egy nagyobb aki már kis iskolás.Ha van kedved írj nekem én szívesen találkozom és beszélgetek bárkivel.

Elnézést ha rossz kategóriába írtam!


2011. júl. 21. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Dublinban lakunk a 10 honapos lanyunkkal.

Mar gondolkodtam en is, hogy kiirom, mert kivancsi vagyok hanyan vagyunk itt.

2011. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia!Jajj de jóóó,így már ketten vagyunk.Én is kíváncsi vagyok mennyien lehetünk itt,remélem azért még jelentkeznek!Jó lenne valahol egy kicsit beszélgetni,de sajna én nem ismerek ilyen babás-mamás fórumot itt.Ezért próbálkoztam ezen az oldalon,hátha-hátha... :)
2011. júl. 21. 22:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt szulted mind a 2 gyerkocot? Hogy tetszett?

Szerintem kifelyezetten jo volt, hogy nem zaklattak annyi vizsgalattal, mint otthon szokas.

2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia


Az anyuci.hu-n (kizarolag anyucik-angliai babavaras)van egy forum ahol 4 angliai es egy Dublini anyuci beszelget (koztuk en is).Ha van kedved csatlakozz :)

2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A nagyobbik még Magyarországon született 10 hónapos volt amikor kijöttünk,most májusban 6 éve.A pici itt született Corkban.Igen,nekem kimondottan jó volt,hogy nem kellett hetente vagy kéthetente járkálnom vizsgálatokra.A te picid itt született vagy visszamentél szülni Magyarországra?

Van olyan ismerősöm aki visszament szülni,pedig minden vizsgálatát itt végezték el.

Én nagyon meg voltam elégedve az itteni kórházzal,ellátással.

2011. júl. 21. 22:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,amint időm engedi meg fogom nézni ezt a fórumot,hátha én is belekotnyeleskedhetek még.. :)
2011. júl. 21. 22:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt szultem, es en sem igazan ertem azokat akik haza jarnak vizsgalatokra meg szulni. De mindenki maga donti el :D
2011. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Így van...Hogy érzitek magatokat Írországban,mióta vagytok itt?Picúrkád bírja az időjárást?Az enyém az egész napot képes átaludni,ha párás esős idő van,de amint kisüt a nap olyan élénk,mintha kicserélték volna! :))
2011. júl. 22. 09:07
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Igaz én Mo-on élek, de kiomndottam nem vettem zaklatásnak vizsgálatokat, réáadásul cukrobeteg is voltam.

Szerintem hogy ott nem zaklatnak, kimondottam

spórolás:-(((

2011. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!

Ha itt is probelma van a terhesseggel,akkor ugyanugy "zaklatnak",mint otthon. Viszont problemamentes terhessegnel kimondottan jo,hogy nem nyuznak feleslegesen! ;)

2011. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!