Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent varázsitató vagy valamil...

Avent varázsitató vagy valamilyen más csőrösben segítség?

Figyelt kérdés

Vettem már MAM-ost két hónapja a kemény csőrűt, amiben golyós szelep van, nem tudta szívni a lányom (egy éves).



aztán vettem Nubyt, az átlátszó szilikonost, de azzal az volt a baj hogy mikor szívta az orrát a tető többi része betakarta.

[link]


van ugye DM-esben kupon Avent varázsitatóra meg van 15%-os kedvezményem így 1100Ft körül jönne ki az itató. Megvegyem? ennek puha a csőre? vagy a keményebb csőrű jó? most cumisüvegből issza a vizet, teát...stb, de az meg csöpög és tiszta víz a kis bodyja sokszor.


Vagy mit ajánlotok?


2011. júl. 27. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi varázsitatót használunk 6 hónapos kora óta, de ha nem sikerül pontosan összerakni, akkor csöpög. (2 db is van, mindkettővel ez a probléma.)Viszont azt vettem észre, ha az itatófejet a cumisüveggel (természetesen az is Avent) állítom össze, akkor nincs ilyen probléma. Az itatófej külön is kapható, én ha most kezdeném, csak azt venném meg. Egyébként 1 éves kortól javasolják a kemény Csőrűt.
2011. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hónapos korában vettünk neki varázsitatót, annak puha a csőre, és egyből tudta szívni.

1 éves kortól van a kemény csőrű és úgy tervezem majd olyat fogunk venni neki, ha 1 éves lesz.

Nálunk bevált az Anevtes varázsitató.

Ha még nem volt semmi kemény csőrű a babádnak, akkor szerintem érdemes előbb puhával kezdeni.

2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Kubu waterr-t, annak a csőre csepegésmentes, könnyű tisztítani és még olcsó is. Nekem egyikkel sincs jó tapasztalatom, még a legjobb a Nuby volt, csak az meg mindig hamar tönkrement. Régebben sima Kubus-s és ásványvizes csőrős palackot használtunk.

3 gyerekes anyuka

2011. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

van aventes üvegem, bár nincsen hozzá fogó.

Esetleg MAM-os puha csőr, nem a szelepes mert az túl kemény volt neki van? persze ami nem csöpög.


amit linkeltem az betakarja az orrát azért nem jó.

2011. júl. 27. 11:22
 5/8 A kérdező kommentje:

jana-s üvegből szoktam adni neki a babás üvegből, de azzal az a baj hogy szívja, aztán gyorsan elkapja a fejét és ömlik rá a cucc a bodyra.


ha meleg van akkor meg a cumival szenved mert szomjas szegény, behorpad a cumi annyira szívja.

2011. júl. 27. 11:24
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen MAM -os csőr volt még neki.

2011. júl. 27. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg próbáld ki a kubu water palackot, abból csak akkor jön, ha szívja, egyébként akár fejjel lefelé is állíthatod nyitva, nem jön ki belőle egy csepp se, tényleg nagyon jó.
2011. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi, veszek egy ilyet az tényleg nem nagy összeg. barátnőm lányánál már láttam olyat, ő is mondta régebben hogy jó.


esetleg ötlet még?

2011. júl. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!