Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 11 hónapos...

Hogy szoktassam le 11 hónapos kisfiamat, hogy állandóan a fütyijét markolássza?

Figyelt kérdés
Pelenkázáskor, fürdéskor, folyamatosan húzgálja, de úgy, hogy majd letépi. Közben meg még élvezi is( legalábbis úgy néz ki a feje).
2009. ápr. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy. felfedezte, h van neki, ez nem baj. ha fájna neki, nem csinálná...
2009. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már csecsemőkorban jelentkeznek a szexualitás jelei és ez normális. Sem most sem később nem szabad szégyenérzetet ébreszteni a gyermnekben mert később komoly gátlásai lesznek, lányok esetében elmaradhat az orgazmus is.

Ilyen picin még nem tudod elmagyarázni neki hogy nem illik.

Szerintem várj picit, ha nagyobb lesz a maga szintján mondd el Neki hogy mások előtt nem illik.

AZtán az ágyában csinálhatja, ahogy teszi is majdnem mindegyik gyerek.

Emlékszem hogy én óvodás koromban vakargattam a lábamközét és jólesett. :) Persze csak a takaró alatt. Ez természetes dolog!

Most lehet hogy a prűdebb olvasók hűledeznek.

Engem szabad szellemben neveltek és egészséges szexualitásra neveltek. Nincsenek gátlásaim és nekem bizony sosem fáj a fejem ha szexre kerülne a sor. :)))

2009. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem lányom van, de ő is rendszeresen markolássza a nuniját. Nem kell vele foglalkozni. Teljesen természetes dolog, felfedezték, hogy ott is van valami.
2009. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van,de ö is nyúlkál a cunijához.Nem tudsz vele most me´mit csina´lni.Kicsik még.Majd ha lessz kb 2-3 éves majd többször elmondod neki,hogy köryezetbenne tegye bizti leszokik róla.
2009. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes!!!2 fiam van,mindkettő ezt csinálta/csinálja.Én úgy teszek,mintha észre se venném.Nem szabad reagálni rá-pláne nem negatívan!-mert a későbbiek folyamán ez a kárára válhat.
2009. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!