Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc játéka gyermekete...

Mi a kedvenc játéka gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Mi 10 hónaposak vagyunk és akarok egy pár új játékot venni és mivel nagyon drágák nem akarok nagyon mellé fogni. Kinek mint szeretet ennyi idősen a babája.
2009. ápr. 6. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! ha akarsz jó otthoni ötleteket akkor az Usborne SZülők Kalauzá-ba lapozz bele nagyon aranyos és jó ötletek vannak benne, hogy saját kezűleg milyen játékokat tudsz otthon csinálni.

nem tudom hol kapni de ha nem találod irjál és irok pár ötletet!

2009. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én gyerekemnek a pöttyös labda volt a mindene. De szerette a forma beillesztős játékot, persze eleinte nekem kellett megmutatni melyiket hova tegye. Aztán én mindenképpen akartam neki egy kelj-fel-jancsit. Hát ő nem volt odáig érte, úgyhogy ezzel melléfogtam. Később a meséskönyvek is kezdték érdekelni.
2009. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10 hós,most kezdi megszeretni az építőkockát(én építek ő ledönti,a formabedobós játékot is szereti.És a toronyépítőt,szintén még csak leborogatni.De igazából inkább minden mással játszik mint a saját játékaival,fazék,lapát,cipőkstb.De szerintem mindenképpen valamilyen készségfejlesztőt vegyél neki!
2009. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam imádja az autókat, de csak a sárga tetszik neki, meg a rendőrautó, most kapott egy markolósat is, azzal még ismerkedik. Szereti még a labdát rugdosni meg dobálni, aztán van egy baby taxija amit imád tolni, vmiért ülni nem akar rajta, majd talán később:), formabedobó is jó, ki be pakolhatja na meg a kemény kötésű könyvek, minden mennyiségben. De szerintem ez is baba függő....
2009. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A formabedobósunk van és nagyon szereti, könyv és labda is van. Valami konkrét márka? A falihinta az milyen? Esetleg ezek a járássegítők? Gondolkodom a Fiser Price márkájú könyvön ami kemény műanyagból van és zenél. Esetleg arról van valami véleményetek? Kincses bödön? Ezeken gondolkodom.
2009. ápr. 6. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
az én babám kedvenc játéka a pihenőszéke, ami rezeg.
2009. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!