Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen görcsoldó van az...

Milyen görcsoldó van az Infacolon, Espumizanon és angol vízen kívül?

Figyelt kérdés
Ezeket már mind kipróbáltuk, az Infacol jó is volt egy ideig, de most már az sem hat! 10 hetes a kisfiam.
2009. ápr. 6. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van gyógyszertári kevert görcsoldó, orvos írja ki receptre gyártják. Az összes többinél jobb. Kitartás, még néhány hét és vége...:-)
2009. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Papverines görcsoldóra gondolsz? Attól kicsit félek, mert azt hallottam, hogy nyugtató hatása is van és rászokást okozhat! Ez igaz lehet?
2009. ápr. 6. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod még a Normaflore-t, ez nem görcsoldó, de segíthet!

Az én lányomon csak az idő segített, a 3. hónap után elmúlt!

Kitartás! :)

2009. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam. Mi nem vettünk észre ilyet. Viszont a görcsök elmúltak, ideig óráig. Most sokan ki fognak borulni de: a dokink ajánlotta hasfájás ellen a napi 2-3 kanál préselt szűrt almalét. Nálunk ez szüntette meg végleg a hasfájást. Hogy hogyan s miért nem tudom, de hatott!
2009. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hello!Édesköménytea(baba tea)+Espumisan együtt.1 hónapos kura.
2009. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sab-simplex volt a legjobb.
2009. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sab Simplex. Amikor már nem hatott az Infacol, ez vált be.

Úgy látszik, hozzászokik a szervezetük. Pár hét múlva ez sem használt, jött a Papaverin. Tényleg jó volt, de ezt csak akkor szabad adni, ha már görcsöl, így ki kellett várni a hatást. Mondjuk elég hamar hatott, és biztos van valami a nyugtató hatásban, mert amikor elmúltak a görcsök, mindig elaludt. Persze lehet az is, hogy kifáradt az ordítástól...

Szerintem előbb próbáld ki a Sab Simplexet, és utána a Papaverint!

2009. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az almalevet én is hallottam, de nekünk az sem vált be. Egyedül az aloe activator használt, szívből ajánlom nektek is!
2009. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk minden volt a felsoroltakból(összeadva jó sokba került.de vettemvolna még valamit ha lett volna---)Sajna eggyik sem használt.Csak az idö.3hós koráig volt hasfájós a la´nyom.
2009. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok tanácsot és a tapasztalatokat! :)

Kipróbálom a Sab Simplex-et, aztán várom, hogy végre elérjük azt a bűvös 3 hónapos kort! :)

2009. ápr. 7. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!