Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz az aki császárral...

Tényleg igaz az aki császárral szült, nem emelhet 2kg-nál többet? Még a gyereket sem? Az én kisfiam 8kg lassan, és sokat van kézben.

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mondta,így megkérdezlek Titeket is,Ti mit mondotok?
2009. ápr. 7. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaha régen kitalálták ezt a "hasi sebbel nem lehet csak max. 1 kg-ot emelni" butaságot. Ez még az első napra sem igaz. Több hónapja szültél, ha 8 kg a fiad, régen összeforrt a sebed. Eddig sem volt semmi baj, ez után sem lesz.
2009. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ!Én nem félek,mert ha lett is volna gond akkor már megtörtént volna.Csak a barátnőm parázik.Igen,már szépen beforrt a helye,de azért még elég érzéketlen ami gondolom nem is múlik már el...
2009. ápr. 7. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nahát én ezt még nem hallottam. A doki sem mondta. Érdekes lett volna, ha nem emelhetem fel a 4200 g-os babámat, ugyanis az első naptól kezdve én láttam el egyedül.
2009. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hétben haskötővel közlekedtem az orvos tanácsára(erről is megoszlanak a vélemények),de óvatosan emeltem akkor.A gyerek két kilónál több volt.De gondolom ha már 8 kiló a fiad,akkor több hónap eltelt a szülés óta.Szerintem nyugodtan emelgetheted az én fiam 11 kg és nincs az emeléssel semmi gondom.
2009. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok:az én sebem is érzéketlen és viszket és kidudorodik,de azt mondta az orvos,hogy "csak" esztétikailag gond ez miatt nem fog szétnyílni.
2009. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van!Kisfiam most lesz 4 hónapos,és már ilyen nagy súlyú bizony.Anyatejes :))) Kistejes :D:D:D Nem egyáltalán nem félek tényleg,majd említem a barátnőmnek,az Ő kisfia most volt 4 hónapos,és 6,5 kg.Szerintem sem kell aggódni emiatt. :)))
2009. ápr. 7. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam ilyet! A gyereket vígan emeltem én is, csak a babakocsizással vártam még néhány hetet (nálunk sajna a lifttől van 10 lépcsőfok a földszintig). Úgyis érzed, ha valami nehéz és húzódik a seb, nem? Amúgy is egészségesebb "combból" emelni bármit is, egyenes derékkal - így biztosan nem terheli meg az ember a hasát. De én már javában sportolok és hasizmozok is! (9 hós a lányom) Mert akkor ezt sem lehetne! Úgyhogy nyugi, ez butaság!
2009. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!