Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a szerdán...

Normális, hogy a szerdán jöttünk haza a kórházból az újszülött babánkkal, de a gyerekorvos még nem jött ki, és csak holnapra ígérte magát?

Figyelt kérdés
Igyekszünk nem túlaggódni a babakérdést, de engem azért nyugtalanít, hogy nem jött ki, és nem nézett rá a gyerekünkre . Csak szerintem felelőtlenség?
2011. júl. 31. 10:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ezt egy orvos sem mondja el, de én nem is éreztem szükségét ennek.

A kórházból nyilván azért raktak ki, mert minden rendben van a gyerekkel. Egészséges csecsemőn meg mit vizsgálgasson.

Egyébként pedig az emberre nem használjuk az EZ szót rá, hanem Ő.Ő egy csecsemő.(nem EZ egy csecsemő)

Érdekes, hogy sírsz az orvosért és felelőtlennek nevezed, holott emberszámba sem veszed a gyerekedet. Így beszélsz róla, ez..

2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A mi dokink egy hónaposan látta először a babát. A kórházból úgy engednek haza, hogy az ottani gyerekorvos megvizsgálja. Másnap jött a védőnő, magyarázott 3 órát (mikor hulla voltam). Hívd fel, és kérdezz rá.
2011. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly aug.20-án (péntek) jöttünk haza a kórházból. A gyerekorvosunk (a férjem gyerekorvosa is ő volt) másnap (hosszú hétvége, szombat) jött, sőt megadta a mobilszámát, hogy ha bármi gondunk vagy kérdésünk van, nyugodtan hívjuk!

De a védőnőnk is jött hétfőn reggel!

2011. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Az idióta "embernek" köszönöm a kioktatást nyilván minden alapja megvan hozzá..:) A tapasztalat azt mutatja, hogy a kioktatás az esetek 100%-ban olyan komplexusos emberektől érkezik,akik a kioktatáson keresztül kompenzálják a saját bizonytalanságaikat :) Azt gondolom , hogy nem igazán vagyunk egy intellektuális szinten, így ha nem baj beszüntetem a kommunikációd veled, és ignorállak ha nem baj:)Ha valamelyik szót nem érted a fogyatékosságod okán a google a barátod:)


A többieknek köszönöm a választ:)

2011. júl. 31. 13:28
 15/32 anonim ***** válasza:

Hozzánk a védőnő a hazaérk. napján kijött, a doki pedig másnap. Telefonon hívtam, h itthon vagyunk, mikor tudna eljönni...

Nekem is furcsa, hogy eddig nem ment.

2011. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Minket is tavaly aug. 20-án engedtek haza, és következő munkanapon, hétfőn jött a gyerekorvos. Alaposan megnézegette a kisbabát, jól megdicsérgette, aranyos volt.

Írj össze mindent, amit meg akarsz kérdezni a kisbabával kapcsolatban (a kórházban nekünk sem mondtak semmit), és nyugodtan tedd fel a kérdéseidet a gyerekorvosnak. Védőnődet is felhívhatod, általában ők is segítőkészek.

Alapvetően szerintem nem gáz, ha még nem ment ki az orvos hozzátok, főleg, ha előtte telefonon beszéltetek egymással, és tudja, hogy egészséges kisbabát hoztatok haza.


Jó babázást! :-)

2011. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor hazajöttünk már másnap jött a védőnő is meg a doktornő is.
2011. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Kedves kétórás ! VAn gyereked? Tudod,milyen ijesztő hazamenni egy bőgőmasinával,akivel fogalmad sincs,hogy mit kell csinálj? Én a kórházban még a köldökcsonkját sem láttam,ha nem mutatja meg a gyerekorvos,biztos beszarok ijedtemben.Ledughatta volna a képét a doki.
2011. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem Kedves kérdező a bizalom majd a tanácsadásokon fog kialakulni amikor már előjönnek a gondok.

Hát az az igazság, hogy én szerveznék olyan órákat a kismamáknak ahol a baba ellátását lehet megtanulni.

Én tanultam, de amikor hazahoztuk és nem jött volna keresztanyám segíteni nem is tudom mit csináltam volna, mert teljesen más a saját baba.

2011. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mi szerdán jöttünk haza, a gyermekorvos pedig pénteken jött megnézni. Nagyon vártam már, mert koraszülött babával, akinek pillanatnyi légzésleállásai vannak...elég parás az ember. Mindenesetre később megtudtam, hogy semmilyen törvényi előírás nem kötelezi a gyermekorvost, hogy kimenjen első látogatásra házhoz. Valóban létezett ilyen régen, de már nem kötelessége. Ha rosszul tájékoztattak, akkor elnézést, de én így tudom!
2011. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!