Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírni hagyni vagy babusgatni...

Sírni hagyni vagy babusgatni éjjel ha felkel? Melyiket valljátok?

Figyelt kérdés
Én sosem hagytam sírni és már 1 éves. 1x felkel 5 körül kb, inni akar. Adok neki vizet, magát csak nappal szolgálja ki egyenlőre. Vissza akarom tenni az ágyba és sír, hozzám akar bújni. Ha nem veszem ki és úgy itatom, akkor is kikéredzkedik az ölembe! Eddig 20mp alatt lerendeztem ha felkelt, most meg fél órákat ott ücsörgök mert ő sír. Mondom szépen neki h éjjel mindenki alszik, anya szeret. Amint hallja hogy indulok kifelé, felpattan és sírni kezd. Mi a tanács????
2011. aug. 1. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:18


Nyugodtan hidd el, hogy van ilyen.

2011. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Biztos nem igaz amit írtam és hülye vagyok mert a válaszaim 58%-ban hasznosak! De tudod mit nem érdekel mit gondoltok, én így nevelem a gyerekem és nekem tökéletesen megfelel. Gondolom neki is mert nyugodt, vidám baba.


És még valami mindegy mit írok, akkor is lepontoznak akkor minek szépítsem a dolgokat?! Hazudjak hogy 80-90 legyen hát nem fogok, ez csak egy buta oldal név és arc nélkül, mindenki azt ír amit akar és a saját lelkiismeretének számoljon el valós e vagy sem! Az én válaszaim még ha nem is tetszenek valósak! Erről ennyit!!!!! Unom már ezt a rohadt százalékozósdit és hogy ezáltal ítélnek meg. Lehet bármelyikőtöktől különb vagyok.

2011. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem a százalékod alapján ítéltelek, ha már itt tartunk nem is ítéltelek. Engem is folyton lepontoznak, de ez kit érdekel?

Csupán arra reagáltam, hogy te nem hiszed el, hogy van olyan aki sohasem hagyja sírnia gyerekét. Én ilyen vagyok. Az már nem érdekel, hogy másnak böki ez a csőrét vagy sem.

Te úgy neveled és így. Hol ebben a hiba?

Ne akadj fent ilyen semmiségeken, nem éri meg.

2011. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm korrekt válaszod és nem haragudj hirtelenségemért de tényleg utálom, azt amit előbb leírtam. Jó lehet Te most nem rossz szándékkal írtad de a következő az lett volna. Mindig ez van...
2011. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!