Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes a kisfiam. Szoptatás...

Egy hetes a kisfiam. Szoptatás után nem mindig alszik el azonnal. Mennyit kell ébren lennie és mit kell olyankor tenni? Hagyjam az ágyában vagy szeretgessem? Vagy azzal csak elkényeztetem és később mindig babusgatni kell?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetes babának azt mondják,hogy 20órát kell kb. aludnia. Ez papírforma megint,mert pl. az én fiam is alig-alig aludt...

Szerintem szeretgessed ha nyűgibb lenne kicsit,hamar megfog nőni,elszaladnak ezek a hetek :(

De ha nyugis baba,szopi után elnézelődik ne vedd ki,csak pl. hajolj be a kiságy fölé és énekelj neki,simogasd.

2009. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd , ami jól esik:-)

De legyen arány. Persze szeretgetheted is, de ne mindig, mert akkor azt fogja megszokni. Bár azt mondják, 3 hós korukig nem kényezteted őket.

De néha tedd az ágyába, hadd nézelődjön:-)

Nem baj az, ha nem alszik el. Lányom csak napjában 2X fél órát aludt ujszülött korától 3 hós koráig.

2009. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém vagy 3 órát aludt nap közben a többit fent volt. És általában ordított. Egy darabig bírtam, hogy a kiságyban dúdolgattam neki, vagy felvettem, de mindegy volt neki. Úgyhogy aztán betettem a babahordozóba, és vittem magammal mindenhova. Enni, zuhanyozni, mindenfelé a lakásban. Remekül elnézelődött.
2009. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra, rengeteg hasznos gyakorlati tanácsot találtam már itt.:) Kezdő anyuka
2009. ápr. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!