Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes pelenkatároló vödröt...

Érdemes pelenkatároló vödröt venni? Ha igen melyik márkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is 100 db-os uzsiszacsikat veszek (kb. 200 ft) és abba teszem, így megy a háztartási szemetesbe. Higéniai okokból én sem tárolnék használt pelust a gyerekszobában.
2011. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is tomee-s van. Egyelőre semmi értelme, mert nincsen szaga a pelusnak. Most zacsi nélkül használom. Mások azt mondták, hogy felesleges pénzkidobbás volt, de szzerintem meg nagyon jó árban volt, és lehet, hogy később tényleg hasznát veszem. Éjszaka biztos nem lesz kedvem az emeletről lemenni, ki az udvarra...főleg télen... Na de majd kiderül. Amúgy 3500 Ft volt 3 utántöltővel.
2011. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare captiva van.

Mi nagyon hasznosnak találjuk. Van, amikor utántöltőt veszünk hozzá (a Minimanóban akcióban szoktuk rendelni), de két üres tekercsből szerkesztettem egy alsó és felső részt, ami közé berakok sima szemeteszsákot, ha nincs pénzünk utántöltőre, így használjuk.

Én nem gondolom, hogy ezzel lehúzzák a kisgyerekes szülőket, hiszen mindenki eldöntheti, hasznosnak találja-e a technika újabb vívmányait vagy nem. Nem kötelező megvenni!

2011. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az Angelcare légzésfigyelőhöz kaptunk ajándékba a pelenkatartó vödröt. Én nagyon szeretem és elég sokáig jó az utántöltő, és nem vészes az ára (nekünk). Amúgy nem vettem volna, de így ingyen van és ha nem akarom , nem használom. A pisis pelust amúgy nem mindig dobom bele.
2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy ajándékba kaptunk a légzésfigyelő mellé.

2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!