Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok ti használt ruhát...

Vásároltok ti használt ruhát a gyerköcöknek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,az én gyermekeim is azon nönek föl.Sajnos nem veszik jónéven,de azért megkérdezik hol vedtem a ...rucit a fiamnak is kéne.Mivel márkás uri hölgy Bp.-et mondok.Én É-Dunántuli vagyok.Ja a hollandi rucik gyönyörüek.Cipő? A fiamnak 4 évastől a bizományiba veszem,ovoba szandi,sajna ott is 2000-3000 jó min.de mégsem 10000.Alsonemű:Quelle.
2009. ápr. 8. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

babátlan szőrös csizmás kommentáló vagyok:))

Manapság már nem szégyen turiból öltözni,nem is ez már a neve,hanem Second hand bolt,hogy sikkesen hangozzon:))

Én bevallom csak otthonra túrok,de nem azért mert szégyenleném,hanem mert ott ahol félig lakom nincsenek jó angol turik.Pesten pedig még nem volt időm elmenni:))

Amúgy az urániánál ajánlottak vmi jó sh-et,de én a 32-es busz vonalán is annyit és olyan jókat láttam,hogy majdnem leszálltam:))

2009. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én nővérem turiban dolgozik,és így első kézből kapjuk a jobbnál jobb rucikat.Az én kisfiamnak szinte csak "használt" ruhái vannak,de nem mondaná meg senki róluk,van olyan amelyiken még az árcédula is rajta van.Egy két új van neki,de azt is csak ajándékba kaptuk.Egyediek ezek a kisruhák,ilyen nem jön szembe az utcán velünk az biztos:)

7hós manó anyuja

2009. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Imádom a használt,márkás,jó minőségű,nem elnyűtt és bolyhos,néha cimkés darabokat!Max 15ezerből állítottam össze a babám kezdő ruhatárárt,persze ebbe vannak nagyobb méretek is!Netről is szépeket lehet rendelni,persze ez lutris,mert nem látod,h milyen hiába is írják le,én már 2x belefutottam "jszerű" de foltos,bolyhos darabba... :O( Éljen az angol ruci!!! :O)
2010. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a netten én is befürödtem gyakran még az új termékkel is. így inkább lejárom a lábam és látom amit megveszek és nagyon szépek!
2011. nov. 29. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!