Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok ti használt ruhát...

Vásároltok ti használt ruhát a gyerköcöknek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vásároltam is, meg kaptunk is egy csomót. Semmi baj nem volt velük. Szépen kimostam, átvasaltem és kész. Amig pici a baba nem nagyon tudja összekoszolni, tönkretenni.
2009. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs babám,de barátnőm rendszeresen vesz a babájának és mondja is,hogy én is vigyek neki nyugodtan ha látok szép darabokat,mert olcsóbb is ugyebár,baja meg nincs,csak alaposan ki kell mosni.Ráadásul second hand boltokban olyan rucikra is rábukkanhatsz amiket más babás boltok ban nem kapnál meg.Pl,bnőm kislánya pont decemberre lett fél éves és kellett neki egy meleg csizmácska a kocsiba.Olyan szépet találtam neki egy francia second handben(2006os divatnak megfelelő totál szőrös,akkor volt divat a felnőtteknél is),teljesen el volt ájulva:D
2009. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a jobb minőség reményébem gondoltam hogy elnézek egy turiba, ahol külföldi cuccok is vannak, mert a kinai sem valami olcsó, és tök műszálas, összemegy, szóval én asszem holnap körbe is nézek:)
2009. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Semmi probléma nincs ezzel, nagyon jó minőségű turis ruhák vannak.

Viszont egy dolgot nem adnék a gyerekre és az a cipő. Később pedig a nem listára a bugyi, gatya is felkerül.

2009. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És arról sem szabad megfeledkezni, hogy nem csak használt ruhák vannak a turiban, hanem felszámolásból származó rucik is, amit soha nem használtak.
2009. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy igen. Ki gyozne penzzel amilyen dragak a babacuccok?! Es nem utolso sorban sokkal jobbak, es ha nyulhatnekja, fakulhatnekja volt, akkor mar megtette eddig es nem kell bosszankodni amiatt, hogy egy csomo penzt kiadtal es nem jo semmire az anyaga.
2009. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Igen, én bátran vállalom, és nem szégyellem, hogy turiból öltözik a kisfiam. Persze a jó minőségű, nem agyonnyúzott, kitágult, lukas, foltos cuccokat veszem meg.

Unokatesótól is kaptunk kinőtt ruhákat.

Új ruhát én még nem vettem, csak kaptunk 4-5 darabot. Hamar kinőtte.

Most 1 éves a kisfiam és a héten tervezek egy turis körutat, mert nincs tavaszi vékony gatyója:)

2009. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok...

még annyit, hogy mi is a turiból öltözünk, nemcsak a gyerek.

De tényleg csak a jó cuccokat vesszük meg.

2009. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok túrni, az egész család onnan öltözik és előbb megdícsérik azt mint amelyik boltba vettem több ezerért!!!!!!!!!!!

A börzéket is imádom.Ápr. 25-én lesz pesten.Tök tuti!!!

2009. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vásárolok turiból. 5 hós és mindent újonnan vettűnk. Nem kaptunk senkitől semit. 2 járok turiba a babám 5 hós.Tegnap is vettem neki 2 napozót és 3 kisruhát.És csak 2900 ft-ot fizettem .CSak darabost veszek mert kilosba nem igazán találok jókat. De viszont nagyon sok szebb darabot találok mint újonnan. Úgyértem jobb a szabása csinossabb stb.
2009. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!