Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok az egyetlen anyuka,...

Én vagyok az egyetlen anyuka, aki itt a gyakorin szinte minden nap tesz fel 2-3 kérdést?

Figyelt kérdés
Tisztára hülyén érzem magam, hogy csak nekem van ennyi kérdésem a babámmal kapcsolatban! ennyire nincs bennem anyai ösztön, hogy nem tudom eldönteni a dolgokat? ti is vagytok igy?
2011. aug. 3. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok anyuka, de válaszolnék a kérdésedre: szerintem megvan benned az anyai ösztön, illetve szeretnél jó anyukája lenni a babádnak és emiatt kérdezel inkább, amiben esetleg nem vagy biztos.

21/L

2011. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítenélek van anyai ösztönöd! csak megerősítést szeretnél kapni...
2011. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy nincs akivel megbeszéld a dolgaidat, nincsenek kisgyermekes barátaid, jó fej védőnőd, anyukád, anyósod, stb.

Legalábbis gondolom, hogy így van.

Ez nem feltétlen baj, de jobb lenne, ha személyesen alakítanád ki a báráti körödet, és tudnál tapasztalatot cserélni.

2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok. Én is sok kérdést teszek fel, csak én a terhességgel kapcsolatban. Nincsenek olyan ismerőseim akiktől kérdezhetnék, igy itt teszem fel a kérdéseimet. Ha majd megszületik a babám, biztos a babák témakörbe is sokat fogok majd kérdezni :)
2011. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!