Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki hülyét kap a "szopi", "cici" és hasonló kifejezésektől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

nem te vagy az egyetlen.

én használom a "szopi" szót, de anyu nem hallhatja :) az ő haja is égnek áll tőle.


a cicizés szó sztem azért is gáz, mert az nem táplálkozás már, hanem cumizás, és én annak nem vagyok híve.


de én a "szopi" szót preferáltam a "szoptatás"sal szemben.

2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
nem! csak én még hozzátenném a pocaklakót, a babukát, tejcit, szopcsit, kis jövevényt is. a teljesség igénye nélkül:)
2011. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Mert miért baj ha valaki így rövidíti le a szót?Nekem semmi bajom vele, na a szopcsival már más a helyzet.
2011. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Mi bajod a cicivel? Legyen inkább amolyan maradiasan mell, vagy mondjuk szexistán didi, vagy esetleg olyan faparasztosan csöcs?? Vagy mit szeretnél hallani???


A szopi szó még mindig normálisabb, mint a szopcsi. Na attól én is rosszul vagyok.

2011. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Ezek még nem zavarnak,de később ha eszik iszik és azt mondják, gyere itt az "eszi,iszi,hami-nyami" ezektől hülyét kapok! A szopcsit még nem hallottam de biztos a falnak mennék tőle!
2011. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Sok ilyen kérdés volt már.

A szopás nálam túl erős, a 2,5hónapos babámnál nem tudom azt mondani, hogy a szopással, szopás és társai. A szoptatás az más lapra tartozik.

Cici, nem tudom, neked mid van, oké, melled, de az egyben cici is, nem? A majd 50éves anyám is cicit emleget. De mivel tejet ad le legyen inkább tőgy?


Mindig is próbáltam választékosan felnőttként beszélni, a gyerekeimmel is, most is, de vannak dolgok(szopi, cici pl) amik felnőtt megfelelői nem jönnek a számra...

Lehet megkövezni ezért.

(ahogy a fiamnak is fütyije van, és nem pénisze 21hónapos korában, pláne nem más megfelelője, és így tanulja, hogy az mi is neki)

2011. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
A cicivel nincs bajom (kivéve olyan kontextusban, hogy "kap cicit" vagy "cicizik", az agyrém) a többi tényleg borzalmas. Én a gyerekemet etettem, újszülött kora óta, így oldottam meg a problémát:)
2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
...de most mit is mondanál a picinek,mikor szoptatod..,hogy gyere szopni??..akkor inkább szopizni..nem?..a cici pedig megint csak jobb szó,mint a mell..Na a szopcsitól,tejcitől én is oda-vissza rohanok.
2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
A szopi és a cici pont átmenet a két agyrém között. A szoptatás szót én utálom, a szopcsit meg még úgy. Akkor marad a cicizés inkább.
2011. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Tinker Bell ***** válasza:
77%

Szerintem ezek még nem gázos szavak! Egyetértek Ma 14:57-el, akkor mondj jobbat!


Nem igazán értem, hogy mi a probléma a pocaklakóval és társaival! Akik az ilyen szavaktól vannak rosszul, azok mind egytől egyig fadarabok! Amíg meg nem szüli a gyermekét addig embriónak hívja, utána meg csecsemőnek???


Természetesen van néhány olyan túlontúl becézgetett szó, amitől én is hányok, de az itt negatívként említettek közül nem sok ilyet találtam! A szopcsi, eszi-iszi, pipike és társai tartoznak ide.

2011. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!