Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya az ilyen? A szoptatás...

Anya az ilyen? A szoptatás kérdések egyikénél olvastam az előbb, hogy aki sokáig szoptatja a babáját azt a pedofil apukákhoz hasonlóan le kellene csukni. Normális az ilyen ember? Hogy lehet ezt a két dolgot összehasonlítani?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 20:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
Természetes?? Ekkora undorító dologról még az életbe nem hallottam!! Komolyan valaki képes szoptatni az óvodás gyerekét?? :DDDDDD Durva. Am sztem sincs köze pedofíliához de azér egy pszichológus nemártana:D Most az anyjának, a gyereknek meg majd később mer az is hülye lesz ha ilyenek nevelik :S Amúgy az uccán csak a romák szoptatnak és télleg olyan mintha ott cserélnénk tampont és ezt is egy nő írja. Bocs h ilyen köcsög bunkó módon fogalmaztam de úgy felment az agyvizem mikor ezt a témát megláttam...
2009. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%
utcán, és nem uccán!
2009. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Méghogy természetes... Természetes egy csecsemőt szoptatni, de egy ovis korú gyereket??? Ez szerintem már beteges dolog.
2009. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
20%
21:39-es bocs de ne ilyenbe kössél már bele, ez itt az INTERNET nem a magyar érettségi :D (hozzáteszem h soha nem vétek helyesírási hibákat :P Sőt épp tegnap bizonyosodott be h még a magyartanárnál is többet tudok ezen a téren:D) erről ennyit am.meg most mki nagyképűnek fog nézni de nem igazán érdekel
2009. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de én több olyan anyukával beszéltem akiknek az óvoda kezdetekor még szopott a gyereke.Én ezt akkor sem tartom pedofíliának,sőt undorítónak sem.Gondolom az anyukák sem jókedvükből szoptatnak egy ekkora gyereket.Nekik a cici a cumijuk és már több óvodás korú gyereket láttam cumival a szájában.Van aki a cumiról és a ciciről is időben le tud szokni,de van aki később.Nem értem,hogy sokan miért szólják meg a másik anyukákat?Higgyétek el ti is kerülhettek még olyan helyzetbe ami a többi emberből ilyen reakciókat válthat ki,mint ahogy ti reagáltok.Nem szabad megszólni a másikat.Legyünk már toleránsabbak.És ,hogy mi az undorító és mi nem az relatív.Szerintem egy 3-3,5 éves gyerek ha cicizik még normálisnak mondható.De akinek nem az csak undorodjon ettől...pedig vannak az életben gusztustalanabb dolgok is.
2009. jún. 3. 13:30
 26/29 anonim válasza:
Ez is közéjük tartozik.:)
2012. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20%
Amugy azon senki nem gondolkodik el, hogy az a gyerek aki mar nem cicizik, szinte mindig kell egy pótlék. Az nem fura hogy 3-4 evesen is cumival a szájában szaladgál? Azt gondolom, hogy a pótlék főleg annak a gyereknek kell, akinek nincs cici, nincs anyu. Az aki azt gondolja, pszichésen káros sokáig szoptatni, az ezt semmiivel nem tudja alátámasztani, ez csak egy paranoid feltevés. Azt viszont, hogy a gyerek éveken át tartó szoptatása milyen egészségi, lelki, pszichés előnyökkel jár kutatások tucatjai igazolják. Www.lll.hu
2014. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
13%

Ha egy gyereket rászoktatnak, lehet, hogy szereti sok éves koráig cumizni az anyját, (3-4 évesek már játszanak szexeset egymással, akkor teljesen más értelmet kap a szoptatás, nem olyan értelemben szopik, mint egy kisbaba) lehet, hogy az anyja akarja, h a gyerek minél tovább csinálja. Ez a nő szeretetlenségéből adódik, és szexuálisan kielégíti. Ha valakinek van férje, lehet, hogy a szexhez nincs libidója, mert teljesen elég neki a szoptatás közben ért orgazmus. Legális pedofília, perverzió. Ezért több a nyilvánosságra jutó férfi pedofil.

Felnőtt férfiként az ilyenben részesült egyén nem tud normális párkapcsolatot kialakítani egy nővel, mert az anyja melle jut eszébe, és nem működik neki. Lány gyerekek szoptatása is későbbi problémákat szül.

2016. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Zsöff85 ***** válasza:
Mennyi szakértö atttttyaég :DDD
2018. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!