Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3hós anyatejes babátoknak...

Ha 3hós anyatejes babátoknak 6napja nem volt széklete mit csináltok? Vártok v. hőmérőzés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki már a második napon orvost javasol, az semmit sem tud a szoptatott babákról. A fiam 4 hónapos koráig hetente egyszer kakilt, a rekord a 10 nap volt. Én is kérdeztem a dokit, de azt mondta, hogy nem baj. Ha látom, hogy fáj a hasa, hőmérő, de ne szokjunk rá. A védőnőm már az elején tiltotta a hőmérőt. És ha napokig lázas, és méred neki, akkor mi van?!

Jó a tejed, jól tudja hasznosítani a baba, azért nincs széklete.

Nem lett semmi baja a gyerekemnek egyébként, a hozzátáplálás óta napi 3-4 kaki is van.

2011. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen gond, és azt mondta a doktornénink, hogy 4 napnál tovább nem szabad várni akkor sem, ha csak anyatejes. egy hét után megszületett végre a kaki, de az szó szerint született, látványosan szenvedett és sirdogált közben a babám. onnantól kezdve soha nem vártam annyi időt. salakanyag minden képen van! a védőnőnk is jött ezzel a 10 napos badarsággal, már úgy értem, hogy nem gond, ha 10 napig nincs, de én a doktornőnek hiszek.

cukros kamilla tea egyébként általában bevált.

2011. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

én is próbáltam a 4.naptól hőmérőzni, naponta többször is ,de csak visított-ezért inkább nem kínoztam tovább..!


viszont ma reggelre várt egy kis "meglepi" a pelenkába :-)

Úgy összekakilta magát,hogy le kellett fürdetni.

most már csak az bosszant,hogy nem tudom mióta feküdt benne,mert egyáltalán nem zavarta a dolog.

2011. aug. 6. 07:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, a babákat nem zavarja. Az én fiammal is volt olyan, hogy éjjel nyöszörgött, benéztem hozzá. Hú, de büdi van, de aztán aludt. Hezitáltam, hogy felkeltsem-e, de mivel elég nehéz volt altatni, hagytam. Ha rossz neki, úgyis felkel, és aludt reggelig!
2011. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon szenvedett, akkor adtam neki kúpot.

Ha nem, akkor vártam. A hőmérőzés nálunk nem vált be, így nem is piszkáltam.

2011. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!