Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek 3 hónapos babával?

Elmennétek 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, már az elejétől kezdve járunk Vele minden felé, kirándulni, ilyenek. Imádja... Hétvégén lenne a barátainknál egy kerti sütögetős, beszélgetős party... Ott is aludnánk. A kicsi este a házban tudna aludni, bébiőrzőn keresztül meg hallanám a kertben, ha esetleg felébred. Ti így elmennétek?
2011. aug. 8. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is a bébiőrzős megoldásra esküvöm:) Én már 5 hetesen vittem mindenhova. Babakocsival, majd kendő majd kenguru. És nagyon örülök, mert egy ritka alkalmazkodó kissrác lett belőle!:)
2011. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

4 hetessel már a Balatonon nyaraltunk, semmi baja nem lett, evett-aludt ugyanúgy, mint otthon.

Én a magam részéről nem szeretem a bébiőrzőt, ha esti program van, akkor a babakocsijában alszik a közelemben, szúnyoghálóval letakarom, hogy ne bántsák a rovarok és isteni jókat durmol. Már a második babómat nevelem így - alkalmazkodó, nyitott, nevetős, kedves gyerekeim vannak, bárhová nyugodtan mehetünk velük, mostanra már nagyobbak, három- és egyévesek, már mindkettő kifejezetten élvezi is a kiruccanásokat. Nekünk meg nagyon jó, hogy megszokták, megszerették, éppúgy el lehet velük menni sütögetős kerti buliba (ma is oda megyünk este), mint sátorozni, vagy szállodába. Nem befolyásolja a napi ritmusukat, hol vagyunk, akkor esznek, akkor alszanak, akkor ébrednek máshol is, mint otthon, mindegy nekik, hogy az otthoni ágyuk vagy az utazóágy, szerintem ez így nagyon kellemes mindannyiunk számára. Most szeretnénk harmadik babót, vele sem lesz másként.

2011. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miéet ne.

Mi 2 hónapos koréban hosszú 7végén voltunk.

Aki nem menne el, az 3 évesen sem fog a gyrekével sehova se menni és mire a gyereke felnő, teljesen beszűkül.

2011. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10:40-nek

Mi is mentünk erre-arra és kiréndulni, babakocvsiban, hordozóban vagy kenguruban volt

(ősanyás hordozókendős kommenteket nem kérek)


utolsó voltam

2011. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposan Horvátországba mentünk - szeptemberi eleji utószezonra -, és remek volt. Ilyenkor a legjobb utazni még, pár hónappal később már sokkal nehezebb szerintem.
2011. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan nyaralni vittem, a Balatonra, és 8 hónaposan, utószezonban ugyanoda ismét :)) Semmi baja sem lett. Kerti partikra pedig már elvittük 2 hónapos korától, babakocsiban szunyókált, mi pedig bográcsoztunk a barátainkkal. Édesdeden aludt, észre se vette, hogy nem az ágyában van, iszonyú jókat aludt a fa alatt a babakocsiban (szúnyoghálót azért tettünk rá) :)
2011. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!