Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőrös itató volna...

Milyen csőrös itató volna nekünk a praktikus?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hós, anyatejes, elvan a cumisüveggel is, de főleg játszik vele, szopogatja. Most, hogy itt a meleg séta közben néha inna. Itthon poharazunk, de hát az utcán ez nem épp praktikus.

Vettem Nübi itatót 2 fajta fejjel is, egyik olyan, mint egy cumi, másikat meg össze kell harapni, hogy jöjjön belőle az itóka. Füle van, szépen fogja, belavírozza a szájába, dönti, de ennyi. Szopogatja csak. Melyik az, amelyiket csak szipmlán szívni kell, nem csöpög, nem olyan, mint egy cumi? Melyikkel kezdjük? Milyen márkát vegyek?

Köszi


2009. ápr. 11. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mind a 2 lánynál, akik szopiztak AVENT-es csőrös poharat vettünk. Az elején kivettem a szelepet, hogy tudja, hogy van a pohárba innivaló, és amikor hozzászokott, akkor visszaraktam, és gyorsan rájöttek, hogy szívni kell.

Nekünk ez bejött.

üdv. Csilla

2009. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy puha csőrü legyen. A szelepes praktikus, mert nem csöpög. De kell pár nap, mire rájön, hogy kell inni belőle, de rá fog jönni. Otthon add többször a kezébe, hadd játszon vele, és rá fog jönni:-)
2009. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!