Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves baba mellett baj, ha...

Egy éves baba mellett baj, ha néha úgy érzem, hogy nagyon kivagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem!:(13 hónapos
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki érezheti úgy. Ha túlságosan sokszor és hosszú időn át érzed, akkor el kéne gondolkodni azon, h lepasszolod valakihez egy hétre és feltöltődsz egymagadban v a férjed társaságában.
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én addig és akkor éreztem, hogy ki vagyok, mikor rossz éjszakáink voltak és nem tudtam aludni rendesen..huzamosabb ideig, az kikészíti az embert.

Ha úgy érzem sok, kérek segítséges, anyukám vagy anyósom, vagy épp a párom..bár ilyen kevésszer volt!

Ha alszik a lányom akkor netezek kicsit, olvasgatok, kikapcsolódom..sokat sétálunk, és találkozom ismerősökkel (sétálunk többen anyukák)és kibeszéljük magunkat kicsit!

De mindenki hasonlókkal küzd!! Beszélgetni kell sokat!!

Fel a fejjel!!!!!!!

2011. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hós kisfiam mellett már 3 hónapja minden héten 2-3-4 napig érzem, hogy teljesen kivagyok, nem bírom tovább. Nagyon akaratos, hisztis a fiatalember, ha rászólok valamiért, mintha a falnak beszélnék... Persze folyamatosan a rosszaságon jár az esze. Most 1 hete ráadásul 4 foga jön egyszerre, úgyhogy éjszaka sem nagyon alszunk. Nekem a szüleim a legnagyobb segítségeim, mert bevállalják 1-1 péntekre, vagy szombatra hogy ott aludhat. Ez nagyon sokat számít, mert utána tényleg boldogan, mosolyogva, új erővel tudok a kisfiammal foglalkozni, ahogy minden nap kellene (de sajnos nem megy). Nekem az a legfurább az egészben, hogy nagyon nyugodt és türelmes ember vagyok, de a kisfiamnál úgy tudok robbanni, mint a bomba... Pedig imádom. Remélem egyszer ezen is túl leszünk, és ennél rosszabb már nem lesz.
2011. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!