Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Ma van az első napja a...

SOS! Ma van az első napja a hozzátáplálásnak. Hogyan is?

Figyelt kérdés
Most akkor az alma levével két étkezés KÖZÖTT kínáljam majd szopit szeretnék idővel kiváltani vagy két kanál alma leve majd EGYSZERRE tegyem cicire? Ha ilyen hamar kínálom tejjel az nem befolyásolja a székletét, nem fog bezavarni? Hogy a legjobb??? Köszi a gyors válaszokat!
2011. aug. 10. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, közvetlen szopi előtt vagy után kináld meg!1,2 kiskanállal és kész.
2011. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! Én úgy csináltam, hogy délelőtt, a későbbi tízórai időpontja közelébe eső etetés előtt kóstoltattam. Először kapta a gyümilevet, pépet, utána szopi ( + nálunk tápra is szükség volt). Így először a tízórait váltottuk ki. A székletével nem volt gond, persze változik, mivel már tejen kívül mást is kap. Figyeld, hogy minden rendben van-e vele. Még annyit,hogy az első 2-3 alakalommal én a frissen préselt almalevet, pici babavízzel hígítottam.

Sok sikert!

2011. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De jó hogy vagytok! :)))
2011. aug. 10. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem így vált be:

szoptattam, utána kínáltam egyébbel. elsőnek a déli szopi után 1.nap 1 kanál kifacsart almalével, 2.nap 2 kanál, 3.nap almapürével.

2011. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Délelőtti szopi után előszőr egy kis kanállal aztán mindig egy kicsivelo többet!
2011. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!