Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyutt alszotok a babatokkal?...

Egyutt alszotok a babatokkal? 8 hetes a babam es eddig vele aludtam a szobajaban. Persze O a kisagyban. A parom mar szova tette, h mikor megyek vissza a haloszobaba? Olyan rossz erzes egyedul hagyni a babamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyen nehéz, vidd át a gyerekágyat a ti hálótokba.A férjednek is szüksége van rád.
2009. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél egy bébimonitort és akkor még a lélegzését is hallhatod. :)

Menj vissza a férjedhez, a baba elalszik egyedül is.

2009. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
en a helyedbe mindenkeppen atvinnem a kisagyat a gyereknek a haloszobamba,2 eves a lanyom de meg mindig velunk alszik a haloszobankba! nem hagynam egyedul aludni kulon szobaba, pedig elobb utobb kell,van neki is szobaja de az jatszo szoba eddig meg neki :D:D
2009. ápr. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem megoldható, hogy a ti szobátokban aludjon? Én el nem tudnám képzelni, hogy egy újszülöttet másik szobába tegyek. Tudom, hogy vannak, akik ezt teszik és okkal, mert pl. a férjükre vannak tekintettel, de még olyan pici, annyira nem tud mit kezdeni magával ott egyedül...szerintem felesleges, mert úgyis át kell hozzá menned, ha sír meg külön monitor kell hozzá.


Én egy szobában alszom a babával. Ő éjjel az kiságyában alszik, de nappal a nagy ágyunkban szoktunk pihengetni. Kb. 3 éves koráig szeretném, ha ez így is maradna.

2009. ápr. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

En 10 evig aludtam a lanyommal, hogy mi lett a kovetkezmenye? Egy valas 1 eves koraba!

Szerintem is vegyel egy monitort azzal figyelheted a legzeset! Ne hanyagold el a ferjed, mert meg a hazassagodba kerul!

Sok sikert!

2009. ápr. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én első perctől kezdve külön alszom a babámtól,de úgy,hogy a szobánkból nyílik az ő szobája,így olyan mintha egy légtérben lennénk,van légzésfigyelő is.

Valóban a férjednek is szüksége van rád,beszéljétek meg közösen,mi legyen,ő hogy gondolja,és hogy a babának mi a legjobb.

2009. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Kislányom 14 hónapos és egy jó nagy szivacson alszunk mind. Még mindig szopizik éjjel és nem fogom ki-be rakosgatni, meg újra altatni. Nekünk így jó, hallgass az ösztöneidre, senki sem tudja igazán nektek mi a legjobb ez annyira változó. Amúgy, ha egy házasság nem bír el egy gyereket, ott más bajok vannak....

Sok sikert és kellemes ünnepeket!

2009. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sajnos még nincs babám, de én is úgy tervezem, hogy vele külön szobában fogunk aludni. A férjemmel is megbeszéltük. Aztán, hogy mi lesz, ha megszületik? Nem tudom, de most így gondolom.
2009. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 7. vagyok. Én is úgy gondoltam...:)

csak, ha szoptatni akarsz, nagyon fárasztó külön aludva, de még így is.

2009. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én 2 hónapos koráig aludtam vele egy szobában. Azután visszaköltöztem a hálóba. Volt 3-4 álmatlan, végigsírt( Én sírtam) éjszakám. Fél óránként néztem rá a pici lányomra, hogy minden rendben van-e. Pánikoltam, hogy nem hallom meg ha felsír éjszaka. Teljesen kikészültem. Aztán győzött a kimerültség. Átaludtam az éjszakát és a babám is. Sokkal jobbat alszom azóta mióta külön szobában vagyunk, mert nem ébredek fel minden kis rezzenésére. Szóval, az elején nagyon nehéz lesz, de megéri.
2009. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!