Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen falon van a babátok...

Milyen falon van a babátok ágya a szobájában? Jó alvó vagy kevésbé? Feng-shui szempontból érdekel!

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi,falnál!Köszönöm!
2011. aug. 12. 11:21
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, hogy milyen falon van?!

De azt tudom, hogy a babám egészen pici kora óta rettentően jó alvó, éjszaka sem kel és napközben is alszik rendesen. Pedig ő aztán az egy év alatt 4 helyen is aludt, mindig másképp berendezett szobában, sajnos ennyit költöztünk és utaztunk, de mindenhol úgy aludt mint egy kis mormota.

Nem hinném, hogy ez feng-shuin múlik leginkább.

2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pl.:északi,déli falnál!Nekem észak-keletre nézne,de olvastam,hogy az nem jó!
2011. aug. 12. 11:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Na most néztem meg, ahol most alszik pár hónapja az északi fekvésű! Ahogy írtam nincs baj az alvókájával!

2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi,szerencsés vagy!
2011. aug. 12. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én babám szobája déli fekvésű, pontosabban sarkon van: dél és nyugat. Az ágya: dél felé a lába, észak felé a feje.

Nincs gond az alvásával. Ezelőtt pár hónappal erre merőlegesen aludt, fejjel nyugat felé, akkor sem volt gond.


Úgy tudom, lábbal ne legyen az ajtó felé.

2011. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Északi falon van a babám szobájának az ablaka. Az ágya a nyugat felé néző falnál. A feje délre a lába északra néz.

Általában jól alszik, kivéve a fogzási időszakokat.

2011. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Észak-keletre néz kisfiam feje az ágyban, a lába az ajtó felé van, és egy igazi mormota! :)

Még nem volt 6 hetes, mikor először átaludta az éjszakát, és azóta is egy hang nélkül alszik 10-12 órát, napközben 2-3 órát (22 hónapos múlt).

2011. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szoba ablak kb.nyugati, a kisfiam feje kb.eszak fele, laba del fele nez. A lanyom feje nyugat fele, laba kelet fele van. a lanyom jobb alvo, de pici koraban neki volt ugy az agya, mint most a picinek, es akkor is jo alvo volt, az ejszakat is hamar ataludta.
2011. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
13:25-ös,pont így lesz nekünk is az új szobája,csak kíváncsi voltam,mennyire jön be!Észak-keletre rossz alvást írt.Köszönöm!
2011. aug. 12. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!