Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen falon van a babátok...

Milyen falon van a babátok ágya a szobájában? Jó alvó vagy kevésbé? Feng-shui szempontból érdekel!

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13.25-ös vagyok. Mivel elég pici kisfiam szobája, sok lehetőségünk nem volt, hogy hogyan tudnánk berendezni. Ez volt az egyetlen hely, ahová az ágyat rakhattuk. Mi nem néztünk utána annak, hogy az ágy hová kerüljön, de asszem nem bántuk meg, hogy így rendeztük be a szobáját. :)))

Neked is egy hasonló mormotát kívánok! :)

2011. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem az lesz!Most dél-keletnél van a buksija,alszik,csak sűrűn fel kel.
2011. aug. 12. 14:08
 13/15 anonim ***** válasza:
A mi szobánk fekvése kelet/ dél-kelet. A szemközti falon van az ágya. Az gondolom nyugat/ észak-nyugati fal. Változó hogy merre néz a feje a kiságyban. nagyon rossz alvó.
2011. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 honapos, sose volt gond az alvassal. Del-kelet fele a buksija, ahogy a mienk is - ott alszik mellettem egy bolcsoben. Labunk az ajto fele nez, mivel esely se volt a szobat mashogy berendezni. Egyebkent 13-an is szuletett, lehet, hogy el vagyunk atkozva? :DD (azota ez a szerencse-szamom :) )
2011. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az a lényeg, hogy a lába ne nézzen az ajtó felé, ez ugyanis a feng-shui szerint úgynevezett "ravatolozó" póz, és nem tesz jót. Én gyerekkoromban így aludtam, egy jóindulatú agydaganaton már túlvagyok sajnos. Ezért vagy nem, én inkább nem fektetem így a babát, és magunkat sem most már...
2011. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!