Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam nem tud jól...

1 éves kisfiam nem tud jól aludni a kiságyban, mert ahogy forog, összevissza veri magát és felébred. Mellettem nagyon jókat alszik, mert van helye pörögni. Hogy tudnám visszaszoktatni a kiságyba?

Figyelt kérdés
Így éjjel 4-5x kelek, visszaaltatom és újra beteszem a kiságyba, de 1-2 óránként ébred és kezdődik elölről. Nem akarom, hogy teljesen a nagyágyhoz szokjon és csak ott tudjon aludni.
2011. aug. 12. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
off: kedves 22.11-es válaszoló! hol lehet ilyen ágyat kapni? lehet, hogy nálunk is az ágy a baj...
2011. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt ilyen problémám, de az jutott eszembe, hogy esetleg átmenetileg akár az utazóágy is jó. Abba is lehet vastagabb matracot, szivacsot tenni.
2011. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket!
2011. aug. 22. 11:40
 14/19 anonim ***** válasza:
nállunk is ugyanez volt,lecseréltük a kiságyat nagyágyra és azóta jókat alszik!Tuti,hogy kicsi már neki a hely!
2011. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én 15 hónapos fiam is a franciaágyunkban tud jókat aludni. Ebéd után már csak ott alszik,este a kiságyban kezdünk,de hajnalban átköltözik hozzám.

Én azt vettem észre,hogy hálózsákban jobban alszik,mert a takaró állandóan rácsavarodik ahogy forog,és akadályozza a mozgásban.

22.10-es válaszoló! Engem is nagyon érdekelne ez az ágy.

2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne az az ágy,esetleg képet tudnál belinkelni róla?
2011. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én Nagyon puha falvédőt tettem a kiságyába odarögzitettem,annyira jól sikerült hogy 2és fél éves és az istennek sem akar a gyerekágyba átmenni mert nagyon szereti a kiságyát:)
2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
www.gyerekbutor.otthonosan.hu Szerintem erre gondoltatok.
2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én vagyok a 22.11-es, akitők kérdeztétek az ágyat. Bocsánat, pár napig nem voltam, ezért nem láttam hogy kérdeztetek. Remélem azért olvassátok majd.

Szóval nagyjából ilyen az ágy igen, csak nem ennyire csini. Sima, gyerekmintás húzattal kértük. Én bementem az egyik bútorbóltba itt a városban (vidéken lakunk) és mondtam mint szeretnék. Rögtön az elsőben volt is. 22.000 körül volt az ára, csak az nagyon vékony anyaggal volt, másmilyennel kértük, hogy strapabíró legyen, igy egy 10-essel drágább volt, de megérte. Jó választás volt.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!