Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek el a BEBA...

Hogyan készítitek el a BEBA HA AR tápszert? A dobozon lévő útmutató szerint, nagyon sokáig rázva csinálom, mégis csomós marad. Más is így jár? Mi a trükkje?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

nekünk is ezt írták fel gyakori bukás miatt. először is nagyobb lyukú cumit kellett vennünk (Avent 3), mert a kettesen nem jött. aztán küzdöttem a csomókkal, amit úgy korrigáltam, hogy úgy ráztam a cukisüveget mint egy félőrült, de komolyan. de ált. Apának jobban ment, mégis nagyobb az ereje. aztán nehezen ette a kicsi, mert nagyon rossz az íze... és nem is tudott kakilni szegénykém, vagy csak nehezen és keményet. szóval én fogtam és kidobtam!!

remélem, nektek beválik!!

2009. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés, de jó forró vizben old, ugy rázd, aztán öntsd fel a kivánt mennyiségre szobahőmérsékletű babavizzel. Hátha igy jobban elkeveredik.
2009. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia! én azt vettem észre, hogy a hőmérséklet a trükkje. inkább melegebben keverem, aztán hideg vízbe állítva egy-két perc alatt visszahűtöm. így lett a legkevésbé csomós, még rázni sem kellett, csak keverni.

ja, és nálunk nagyon kemény a víz, így babavízben jobban oldódik. éjszaka inkább babavízzel csinálom, mert nincs türelmem a forralt, visszahűtött csapvízzel pepecselni (azt időnként muszáj átküldenem egy kis szűrőn).

2009. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Trükköt nem tudok, csak rossz tapasztalatot megosztani veled! :( Egyszer nekünk is ilyet írt fel a drnéni próbaképpen, de kidobtam az egész dobozt. Hiába készítettem úgy, ahogy kell, mindig besűrűsödött, csomós maradt. Kisfiamnak az íze sem jött be, így a cumizás jó sok időbe telt, hiába használtam Avent 3-as cumit, a végére megint besűrűsödött (volt hogy kiskanállal próbáltam a csomókat is szétnyomni), nem tudta kiszopizni, közben üvöltött... az egész evészet egy szenvedés, igazi rémálom volt!

Mi visszatértünk az eredeti Beba Ha Start Aktívra, akkor még a Pindurkám 5 hós volt.

2009. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se szerettem azt a tápszert a csomóssága miatt. Fél éves koráig azt kapta, addig minden egyes alkalommal átszűrtem egy szűrőn, s úgy adtam a babámnak, mert iszonyúan idegesítette, hogy az akármilyen nagy lyukú cumin se folyt át. fél éves kora óta Milupa Milumil AR-t eszünk, ezzel nincs semmi baj.
2009. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is ezt esszük,én is kikészültem a tápszertől,olyan csomós volt!Aztán jött anyukám a nagy ötlettel!Turmixoljam össze,hátha jó!Hát jó lett!!Azóta semmi gond vele!Két adagot megcsinálok egyszerre,összeturmixolom,kettéosztom a cumisüvegbe,aztán be a hűtöbe!Tökéletes!!
2009. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én már régóta turmixal csinálom!Gyorsabb is mint rázogatni!Nekünk az elejétől ezt eszi és nincs semmi baja tőle!
2009. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!