Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én szeretnék későbbiekben...

Én szeretnék későbbiekben gyermeket (10 év múlva) de nem tudom hogy mikor lesz Magyarországon a melegeknek joguk a házasságra s a gyerekvállalásra .20/meleg f Szerintetek erre van esély?

Figyelt kérdés
Én 3 vér-szerinti gyereket, szeretnék meg 1 gyereket örökbe fogadni és 1 gyereket a páromtól, remélem egyszer engedélyezik Magyarországon ezeket a jogokat, szerintem jól feltudnám nevelni,
2011. aug. 13. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szülőnek lenni azzal jár, hogy a gyerekeid érdekét helyezed előtérbe, nem a sajátodat. És hát azt kell mondjam, és az előző hozzászólások is igazolják, hogy ebben az országban tényleg nem érdemes egy meleg párnak gyerekvállalással foglalkoznia. Gondolj bele, hogy az itteni hozzászólók gyerekei lennének a Te gyerekeid osztálytársai, elfogadnák őket vajon, ilyen neveltetéssel?... Szép dolog, hogy itthon akarsz maradni és megbirkózni a helyzettel, és amíg csak Rólad van szó, addig minden elismerésem emiatt, de a gyerekeidtől nem várhatod el ugyanezt.
2012. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
43%

Na most jól figyelj te mint MELEG FÉRFI nem tudnál fel nevelni gyereket mert ez a nők dolga te mint "férfi" nem olyan a agyi beállítotságodal nem lennél képes "profin" fel nevelni egy gyereket sajnálom de ez az igaszság.

2. Magyarországon soha nem fog megtörténni, hogy melegek házasodjanak, gyereket vállaljank. (én sem támogatnám ezt és nem is szeretem a melegeket már boccs de ezt nem lehet el fogadni már az Ókorban vagy az ember kezdetében is ki közösítették a melegeket mert ez nem NORMÀLIS már tényleg bocsánat)

2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az országban nővel nem vállalnék gyereket, nemhogy pasival. Egyébként ha nagyon akarod, meg tudod oldani most is. De egyszerűen nem látom sehogy se, hogy az ország 10 éven belül kilábalna a válságból és bármilyen nyugat-európaihoz (vagy akár csak a térség tőlünk elhúzott országaihoz) mérhető életszínvonalat biztosítana, addig viszont általános lesz az elkeseredettségből adódó gyűlölködés, a szélsőjobb politikai tényezőként való szereplése. Hogy az egyre riasztóbb demográfiai adatokról (pl. honnan lesz a gyereknek orvosa, ha az öregebbje addigra nyugdíjba megy, a fiatalabbja kivándorol) ne is beszéljünk.


Úgyhogy én nem terveznék semmit hosszú távon Magyarországon, legkevésbé a meleg családalapítást.

2012. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!