Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mikor múlik el ez a...

Kismamik, mikor múlik el ez a kínzó émelygés, hányinger? Csak egy hete tart, de én már teljesen kikészültem. Akadályoz a munkámban, az otthoni dolgaimban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6hetes
2009. szept. 20. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 11. hétig tartott. Akkor mintha elvágták volna. Próbáld ki, hogy ásványvízbe teszel egy kis friss gyömbért. Nekem segített. Mondjuk egy 1,5 literes vízbe teszel 2-3 vékony karikát. Picit állni hagyod, aztán ihatod egész nap.
2009. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem hajszál pontosan 3 hónaposan, de akkor egyik napról a másikra, mintha elvágták volna

egyik nap még émelyegtem, öklendeztem minden szagtól, másnap meg már semmi bajom se volt

2009. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ez normális, hogy már az ötödik héttől? azt hittem, ez később jelentkezik, mondjuk 7-8hetesen. dokinál még nem voltam, várok egy hetet. lehet, hogy ikrek?
2009. szept. 20. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

nekem már a 3 héten volt hányingerem, tehát szinte az első perctől :-)

2009. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem 3. héttől :-)
2009. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem, pár hét mulva én is mosolyogni fogok azon, milyen szarul voltam. addig is ... megprobalom tulelni...pihenek, ha alkalmam van ra.
2009. szept. 20. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3,5 hónaposan múltak el a rosszullétek. Addig akár naponta 5x is rohantam a wc-re :( Elég volt kinyitnom a hűtőt.Utánna elkezdem erőssen odafigyelni arra, hogy mit eszek, és javult a helyzet. Abba maradtak a rosszullétek. Lényeg, hogy sose legyen teljesen üres a gyomrod. Akár éjjel is rágj vmit ha felkelsz, hogy kora reggel ne kongó gyomorral ébredj. Készíts vmit az ágyad mellé, amit rághatsz. Következő terhességemnél majd tuti enni fogok majd hajnalban is :) A szagokkal viszont nem tudom mit fogok csinálni.

Vannak oldalak, ahol szét vannak írva, hogy melyik étel lúgos és melyik savas kémhatású. Minél több lúgosat egyél- azaz rengeteg zöldséget.

Amúgy sajnos vannak nők, akik a terhessg végéig rosszul vannak. Nővérem egész terhesség alatt, még a szülés előtt is hányt. Remélem rajtad hamar átmegy.

Boldog babavárást, könnyű terhességet kívánok!

4 hós anyuka

2009. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, ilyenkor jo tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedul. en is gratulalok minden kismaminak..jaj...rohanok:((((
2009. szept. 20. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
ÉN a 4.hétig csak émelyegtem,de azthittem a mensi miatt,mert nekem előtte is így volt sokszor.Amikor megtudtuk,hogy Abigél van a dologban,mint aki beállt a hányásra:DÚgyhogy le is ment 5 kg,de szerencsére csak a 10.hétig volt ez:)Vittem magammal még a zacsit is ha mennem kellett valahová,munkahelyen egyenesen rosszul voltam:DRendezvényszervező vagyok,gondolhatod milyen jó volt onnan kijönni XD,főleg nagy konferenciákról XD
2009. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 4. honapig volt emelyges, aztan atment iszonyu faradtsagba es aluszekonysagba...szoval jo hosszu ideig, mar rogton az elejetol, 4-5. hettol.
2009. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!