Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kikészültem teljesen?

Kikészültem teljesen?

Figyelt kérdés
Bár tudom,hogy senki nem tud segiteni,de ha nem irhatom ki magamból megőrülök.Életem nagy szerelmét megtaláltam,minden csodás volt, mint a mesébe.Most várjuk 3.kislányunkat 39.hétbe vagyok,eddig a napig én voltam a világ legboldogabb embere.De az éjjel lebukott.Sose néztem bele a telefonjába,de ma hajnalba mivel elment a haverjaival kicsit szórakozni,amit egyrészt megértek mert állandóan dolgozik és évente vagy 3 alkalom van ilyen tehát nem gyakori.Másrészt meg kicsit nem örültem mert bármikor beindulhat a szülés és akkor mit csinálok.Na a lényeg,hogy mikor hazaért borzasztó rossz gondolatok támadtak bennem,nem tudom megmagyarázni,ezt csak ugy éreztem és megnéztem a telefonját. Majdnem hanyat vágodtam az sms-ek láttán. Egy koleganője száma volt,ami nekem is megvan igy könnyen beazonositottam,de egy férfi néven volt neki elmentve,gondolom ha hivja és én véletlenül látom ne legyen feltünő.Gondolom én mert más logikus válasz nincs rá."Hiányzik a csöpp kis szád picim" és hasonló mondatok. Mivel k.o volt nem tudtam vele beszélni. Azóta fent vagyok nem birok aludni.Egy világ omlott össze bennem,minden ami eddig gyönyör volt,egy pillanat alatt elhessent. Szüleim nincsenek,meg rokonok sem,van 2 barátnőm akinek elmondhatom de semmi több,segitdéget nem várhatok. Legszivesebben összecsomagolnék és elmennék a lányokkal,de nincs hova és félek mivel ezt tudja ki is használja,de ugy élni mellette,hogy csak azért mert nincs hova nem akarok.Kiváncsi vagyok mit mond majd,bár ezt kimagyarázni nem lehet,csak elöttem van,hogy mindjárt szülök és most ment tönkre az életem. Nem tudom mit véthettem mert az a tipusu nő vagyok aki mindent megtesz a családjáért,nagyon sok mindent nézek el a páromnak szó nélkül amit más nő nem tenne,most ne rosszra gondoljatok hanem az életformáját,hogy szinte sosincs itthon,de ha kell én éjjel elé rakom a meleg ételt stb..Ő sose panaszkodott,hogy valami nincs rendjén. Tehát nem értem,de most már nem tudok bizni benne. Vagy ez férfi betegdég és mi nők kezeljük ilyen furán a valóságot? Az igaz,hogy amit az ember nem tud nem fáj,de ha nem tudom kitudja mióta és meddig lenne ez igy.zt hiszem én éltem álomvilágba,és most felébredtem.Ne haragudjatok,hogy leirtam de most egy picit könnyebb lett,bár a neheze most kezdődik csak.
2010. márc. 20. 06:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, ez nehéz...Mindenképp ülj le vele, és beszéljétek meg.Véletlenek nincsenek, na meg a női megérzés, és lehet, hogy ha megbeszélitek még minden helyre jöhet.Bár a bizalom az már egy másik dolog.Ezt neked kell magadban rendezned.Azért a férjed szégyellheti magát, 2 gyerek, és egy várandós feleség mellett még egy másik nő.De próbálj higgadtan közeledni felé, mintha nem fájna annyira a dolog.

Majd ird meg mit reagált.

2010. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözzön el ő, nagyon durva, amit csinált. Érezze, hogy ez mekkora bunkóság volt. Szörnyű milyen emberek vannak. Talán túlságosan is alárendelted magad neki? Állj ki magadért! Mondd el, hogy ez Neked így nem élet, Neked megbízható ember kell. Írj, mi lett. Szorítok, nagyon, hogy minél kisebb fájdalmak érjenek -a szülés lesz a könnyebb.
2010. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha eddig is kimaradozott éjszakára, akkor nem tegnap kezdődött.

sajnálom, én nem tudk egyetérteni azzal, hogy egy pasi sosincs otthon és még éjjel, ha hazatalál, eléteszed a meleg ételt. Ki van nyalva a .... és jómódjában nem tudja, mit csináljon. Szóval ebben azt nem tudom megérteni, hogy az ilyen ember nem a családja körében érzi jól magát??? Akkor miért nincs sose otthon???

Mindegy, sajnálom, ami történt, kérdezz rá, bár gondolom, elég egyértelmű a szitu.

2010. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű....nagyon sajnálom!!!! Ilyenkor nehéz erősnek maradni, pláne mindenórás pocakosan :( Gondolj a babára, hogy neki nyugalom kell... bár hasonló szituban valószínűleg én is kiboulnék. Természetesen ne te menj itthonról el, hanem a férjed, menjen ahova akar!!! Gerinctelen féreg! Ne haragudj, de ilyet tenni....
2010. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj vele!Ezt Te nem tűrheted!Ha nem változik,igazuk van a többieknek,add ki az útját!De garancia mi lenne ha azt ígéri megváltozik?

Én is átestem ebben tavaly....

2010. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen írj, hogy mi lett a beszélgetésből!

Nagyon csúnya dolog, amit tett. A megcsalás egyébként is undorító, ...DE állapotos nőt??? Grrrrr.

Természetes, hogy ő menjen. Neeem, majd Te mész a két kislánnyal, meg az újszülöttel??? Anyósodékkal milyen a kapcsolatod?

2010. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele,de ezt kimagyarázni úgysem lehet.Én részemről nem tudnék bizni benne többé,de mindenki más.Tudom,hogy vannak olyan nők,akiknek ez megy.De ha elmegy otthonról én mindig azon töprengenék,hogy vajon most is megcsal?Én is úgy gondolom,hogy költözzön el ő.Tudom,hogy ideges vagy és nagyon nehéz lehet neked,de próbálj meg lenyugodni,mert ez neked most nem tesz jót.Majd ird meg,hogy mit mondott,mert nagyon kiváncsi vagyok,hogy erre mit reagál.
2010. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, szomorú, hogy ilyen férfiak vannak. Egy terhes kismamát megcsalni? Nincs ennél undorítóbb. Mindenképp beszélj vele, hogy mióta tart ez, szerelem vagy csak futó kaland, bár félő azt mondja majd amit hallani szeretnél. A lényeg, hogy ne idegesítsd fel magad túlságosnak, nehogy valami bajod legyen! Légy erős nagyon azt kívánom!
2010. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,mintha csak én irtam volna...
2010. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok,jól estek szavak,pedig tudom,hogy segiteni nem tud más.Megtörtént a beszélgetés,sajnos az van amitől tartottam. De még mielött elmondom,az egyik válaszolónak irnám,hogy nem kimaradozott,hanem van egy főálása és mellette ott a saját cége,amit csak munka után tud csinálni,ezért a ritka itthonlét,de pont ezért se akartam cseszegetni,hisz miattunk válal ennyi munkát. Szóval szembesitettem az sms-el és bevallotta,hogy "állitólag csak csókoloztak" számomra ez már megcsalás tök mindegy,hogy csók vagy sex. De,hogy nem akar minket elvesziteni,amit ezzel a tettével már el is követett,hisz innentől a bizalmam iránta elveszett. Persze én vagyok a hibás mert állitólag túl szorossan tartom. Persze ezt eddig nem mondta,de szerintem akinek családja van és válalta az ne is akarjon hetente elcsászkálni,bár szerintem ez kifogás volt csak részéről. Akkor én mit szóljak hisz a monoton napirenden kivűl elvileg a 4 fal között vagyok,nekem is jól esne egy kis kimozdulás mégse csesztettem vele,pedig mi anyukák tudjuk a legjobban mennyire ársztó tud lenni a gyereknevelés és elöbb-utobb befordulunk ha nincs valami változatosság.Sokszor már az jól esik ha lemegyek a boltba. Albérletbe lakunk,most néztünk lakást amit végre megtudnánk venni,persze céges hitelből amihez ugye sok közöm nem lenne,mármint a cég az ő nevén ,mi meg élettársak vagyunk,bár nyáron megkérte a kezem,most ide is dobta a gyürüjét,hogy döntsem el és mi legyen mert csak rajtam mulik.Férfi logika,jó védekezés a támadás:) Tehát most ugy néz ki,hogy nekem kéne bocsánatot kérnem. Anyosékkal pocsék a kapcsolat,még a párom és köztük is,tehát nem tudok mit tenni.Ha elküldöm egyedül nem tudom még az albérletet se fizetni,pláne ha beindulna a szülésem most abba a pillanatba mit tehetnék? Szóvl az igazat tudom de nem gondoltam,hogy ennyire tud fájni. Amugy normális meg minden,de én nem tudok még egy puszit se adni,nem,hogy lefeküdni vele. Pedig azt hittem mi egy idill család vagyunk,jó gondok vannak mindenhol és senki se tökéletes,biztos nekem is vannak hibáim,de egy kapcsolat attól tartós,hogy ezeket normális körélmények között megtudjuk oldani,ami eddig sikerült,de bizalom nélkül szerintem már nem megy.
2010. márc. 20. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!