Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok egy 8,5 hós...

Mit adhatok egy 8,5 hós kisfiunak reggelire? A tápszert már nem issza, a tejpépet már úgylátom nemnagyon szereti.

Figyelt kérdés
Van 4 fogacska, de rágni még nemnagyon tud vele, mit adhatok neki?
2009. ápr. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Magában a tápszert már nem issza meg a fiam. A tejpépet kihányja, úgyhogy össze szoktam keverni ilyen főzelékes állagura. Bár ha sűrűbb egy kicsit az is vissza jön. Most inkább azt javasolta a védőnő, hogy tegyek neki bele gyümölcs turmixot. Próbáld ki hátha úgy szívesebben fogadja.
2009. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 8.5 hónapos. Naponta 1x iszik tápot fél7 körül; ami nálunk most megy az a Nestlé Beba 2+ vaníliás. Igaz, hogy ez még 6 hós kortól van, nem 8-tól, de ezt eszi.

Tejpépek közül csak a Milupa jön be és szinte mindig teszek bele vmilyen gyümölcsöt, így nagyon szívesen tátogat! :) Ha sietnem kell, akkor igazi gyümi helyett bébiételes gyümölcs is tökéletes a pindurkámnak (Kecskeméti alma-málna, vagy Hipp bármilyen).

Előfordul olyan is, hogy a tejpépbe gyümölcsön kívül darálok még kekszet - így is imádja.

2009. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is gyümölccsel keverem össze a tejpépet és a tápszert is neki, mert magában nem eszi meg, teljesen mindegy, hogy milyen ízesítésűt próbálok adni neki. így viszont befalja:-)
2009. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mosndta a védőnő próbálkozzak vajaskenyérrel, de még nem tudja teljesen megrágcsálni és fulladozik néha tölle, ezzel még nem próbálkoztatok?
2009. ápr. 15. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok

Kisfiam még egyáltalán nem eszik se kenyeret, se kiflit, vajat pedig nem is próbáltam. Mindössze 2 fogacskája van alul. Adtam már neki egy pici kenyérhéjat, hogy szopogassa, rágcsálja, de olyan fintort vág, hogy az na! :) Folyamatosan fogom hozzászoktatni, előbb-utóbb gondolom szívesen majszolja majd.

Mi pont ma próbáltunk először igazi natúr joghurtot (Danone Activia) friss vilmoskörtével. Az igazi nagy siker elmaradt, de azért tátogatott! :) Új íz, ezt is majd megszokja.

2009. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!