Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha ennyit alszik egyévesem?

Baj ha ennyit alszik egyévesem?

Figyelt kérdés

Reggel kel 6-kor,eszik aztán visszaalszik kb nyolcig.Aztán játék tízórai és már 10-fél11 között nagyon álmos.elalszik alszik kb délig.Felkel séta,vásárlás,ilyesmi.2 kor ebéd,de már alig akar enni mert álmos.Megint alszik kb 1.5-2 órát.Aztán fél 6 körül kaja már utána is álmos de nem alszik el csak 9-fél 10 körül.Éjszaka már nem eszik,de elég rosszul alszik:(

Lehet valami baja vagy normális ez az alvás mennyiség?


2011. aug. 19. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
neki lehet ennyi az alvásigénye.ha rosszul alszik,megpróbálhatod,hogy egy kicsit átalakítod a napirendet,hogy csak kétszer aludjon,mondjuk a délutáni alvást előrehozni.ha nem válik be,visszacsinálod.
2011. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam hogy kihagyunk egy alvást,de nem bírja ki:(

Akkor csak ilyen nagy alvásigényű:)Már kezdtem aggódni.

2011. aug. 19. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposom este 8-tól reggel 8-ig alszik, napközben pedig 11-től 12-ig és 4-5-ig. Szerintem az a legjobb ha az alvást az etetés követi.
2011. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lányom is hasonló, én nagyon örülök a ksi mormotának!

ő este 7től reggel 7ig alszik, aztán 9-10 vagy fél11ig, aztán 12től 13ig, aztán 3-4ig.

2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és 1 év+1 hós
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egy évesen még négyszer aludt, most 15 hós, átállt kettőre, viszont hosszabbak, most délelőtt alszik 2-2,5 órát, délután 1-1,5-t.
2011. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj dehogy baj,örülj neki. :) Az én fiam(13hónapos)napi 1 x alszik max 1 órát,de inkább felet mint ma is....:( és sokszor megébred éjjel,de nappal egyszerűen nem akar aludni többet..már kivagyok,,legalább éjjel aludna,de min.4-5x kel....
2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!