Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy jó...

Hogy csináljam, hogy jó legyen? (hozzátáplálás)

Figyelt kérdés

Lányomnál szeretném mostmár bállítani nagyjából egy körübelüli időre az étkezéseket.Este 20-kor van a vacsi,16-kor az uzsi,12-kor az ebéd,ez fix.A reggeli akkor van mikor ébred,majd ehhez kb.3 órára a tízórai,viszont a nap első étkezése van,hogy 5-6 körülre esik (ez nem is baj) de van,hogy éjjel 3-ra és akkor borul minden.


Arra gondoltam,hogy attól függetlenül,hogy éjszaka mikor kel,kelteném reggel 8-kor,és akkor kapna reggelit,enne amennyit enne,és hátha így le is szokna az éjjeli evésről,de ha mégsem,az se baj,csak jó lenne rendszert vinni a dolgokba,hogy nappal meg legyen az 5 étkezés,és éjszaka már csak akkor legyen,ha ténylegesen éhes.

Tapasztalatok?


2011. aug. 20. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babáról van szó? Ha csak pár hónapos nem fogod tudni beállítani.
2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem semmiképpen se keltsd fel.

az jó, hogy ébredéskor indul a nap. inkább a vacsit told ki, ha azt akarod, hogy később ébredjen.

nálunk az vált be, hogy ha hajnalban evett (3-5között), akkor visszaraktam aludni, így a reggeli 7-8 körül volt. ha 6kor ébredt, akkor már reggelit kapott. gyönyörűen beálltak így az evések: 7reggeli, 10gyümölcs, 13ebéd, 16gyümölcs, 19vacsora.


esetleg azzal próbálkozhatsz, hogy ha több étkezést akarsz behozni, akkor kevésbé tápláló ételt adsz az egyik étkezésre (pl.tízóraira csak egy barack), ha meg nyújtani akarod az időt, akkor táplálóbb ételt adsz pl.reggelire.


mennyi idős amúgy?

2011. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!