Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyes, ha a kisbaba cumiját...

Helyes, ha a kisbaba cumiját a szülő "mossa el"?

Figyelt kérdés

Tehát ha le le esti és a szülő bekapja,majd úgy adja a babának.


Egy éves babának sem jó és 1 hónaposnak sem?


2011. aug. 22. 08:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én az alapvető higiéniai feltételeket betartottam, illetve erre törekedtem. Amikor pl. tudom, hogy mennyien és milyen súlyos betegségekkel és milyen koszos kézzel fogják meg a fogantyúkat a villamoson akkor nem engedem, hogy a gyerekem végignyalogassa a fogantyúkat. Persze, hogy megfogja, vannak elkerülhetetlen dolgok, de a cumit sem adtam oda, ha nagyon piszkosnak gondoltam leesés után. De én sem nyaltam le, mert nem akarok semmilyen komolyabb nyavaját összeszedni.

Ettől függetlenül szerencsére egészséges gyerekeim és unokáim vannak, nem túlféltésről van szó, de rengeteg betegség, köztük a TBC is jelen van. Szerintem addig vagyunk lezserek, amíg a gyerek valami komolyabb nyavaját össze nem szed, utána kicsit jobba odafigyelünk ezekre.

2011. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!